13.6.2019, Jan Vítek, aktualita

Očekávání titulu Avengers či přesněji Marvel’s Avengers dobře ilustruje i velký zájem o nedávnou zprávu na našem serveru. Tato hra od Crystal Dynamics a Square Enix byla prezentována na E3 a my se můžeme podívat na první dojmy. 

reklama
Jako fakt ? | od: DarkRichelieu (417)  13.6.201915:54
Krom toho, že všechny postavy vypadají příšerně, tak Black Widow vypadá obzvláště strašně a to zabije celou hru, nejdříve jsem si myslel, že někdo, kdo dělal CGI na filmu Král Škorpion, pracoval i na tomhle zvěrstvu, ale je to ještě horší. Je to úplně stejně strašný jako 2x ten stejný film, jen jednou je natočen jako AAA titul a jednou jako totální B. Nebo co obzvlášť nesnáším 3x ten samý film, 3x jiný dabing.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(1)
Re: Jako fakt ? | od: XyM (163)  13.6.201922:52
Jako fakt grafika docela ujde, ale ty postavy.... Ale to je z teho, že nechtějí platit autorské práva třeba Black Widow nevypadá jako Scarlett Johansson jen proto, že by ji musel platit za to, že je její sexy tvář v nějaké hře ­(To platí aj s hlasem­). Ale musím s tebou souhlasit, že to tu hru zabije. Prostě Robert Downey Jr. prostě bude pro mě buď Iron Man, nebo jako Sherlock.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.