www.svethardware.cz
>
>
>
>

A-Data uvádí miniaturní čtečku karet microSD

A-Data uvádí miniaturní čtečku karet microSD
, , aktualita
Společnost A-Data si připravila nový microReader verze 3, což je miniaturní adaptér pro port USB, který zvládne připojit karty microSD a microSDHC. Zařízení má hmotnost pouze 3 gramy a pokud budeme trochu opatrní můžeme je zanechat umístěné...
K oblíbeným
reklama
Společnost A-Data si připravila nový microReader verze 3, což je miniaturní adaptér pro port USB, který zvládne připojit karty microSD a microSDHC.Zařízení má hmotnost pouze 3 gramy a pokud budeme trochu opatrní můžeme je zanechat umístěné v USB portu nastálo, protože z něj bude vykukovat jen kousek. K tomu si budeme moci ze stránek A-Data stáhnout software UFDtoGO, OStoGO a Norton Internet Security 2011 v 60denní zkušební verzi. Dostupnost ani cenu zpráva nezmiňuje.

Zdroj: TZ A-Data
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů