www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Aspire Revo – od zítra dostupný v Německu

Acer Aspire Revo – od zítra dostupný v Německu
, , aktualita
Společnost Acer plánuje na zítřejší den vypuštění svého nettopu Aspire Revo na německý trh. Novinka je postavena na platformě Ion. Nový nettop od Aceru přijde na 299 euro, v přepočtu tedy asi 8000 Kč, což není příliš mnoho (vzhledem k tomu,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer plánuje na zítřejší den vypuštění svého nettopu Aspire Revo na německý trh. Novinka je postavena na platformě Ion.



Nový nettop od Aceru přijde na 299 euro, v přepočtu tedy asi 8000 Kč, což není příliš mnoho (vzhledem k tomu, že jsou zde Microsoft Windows Vista Home Premium místo XP Home). Aspire Revo je poháněn jednojádrovým procesorem Intel Atom N230, obsahuje operační paměť o velikosti 2 GB a 160 GB velký pevný SATA disk. Nettop je postavený na platformě Ion od společnosti NVIDIA, obsahuje tedy grafický čip GeForce 9400 IGP a co se týče konektivity, nabídne novinka HDMI, gigabitový LAN, WiFi, čtečku paměťových karet, ...

Za jakou cenu se bude Acer Aspire Revo prodávat v České republice, to zatím není jisté, 299 euro platí totiž pro Německo, Francii a Velkou Británii.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář