www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Aspire Revo – od zítra dostupný v Německu

Acer Aspire Revo – od zítra dostupný v Německu
, , aktualita
Společnost Acer plánuje na zítřejší den vypuštění svého nettopu Aspire Revo na německý trh. Novinka je postavena na platformě Ion. Nový nettop od Aceru přijde na 299 euro, v přepočtu tedy asi 8000 Kč, což není příliš mnoho (vzhledem k tomu,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer plánuje na zítřejší den vypuštění svého nettopu Aspire Revo na německý trh. Novinka je postavena na platformě Ion.Nový nettop od Aceru přijde na 299 euro, v přepočtu tedy asi 8000 Kč, což není příliš mnoho (vzhledem k tomu, že jsou zde Microsoft Windows Vista Home Premium místo XP Home). Aspire Revo je poháněn jednojádrovým procesorem Intel Atom N230, obsahuje operační paměť o velikosti 2 GB a 160 GB velký pevný SATA disk. Nettop je postavený na platformě Ion od společnosti NVIDIA, obsahuje tedy grafický čip GeForce 9400 IGP a co se týče konektivity, nabídne novinka HDMI, gigabitový LAN, WiFi, čtečku paměťových karet, ...

Za jakou cenu se bude Acer Aspire Revo prodávat v České republice, to zatím není jisté, 299 euro platí totiž pro Německo, Francii a Velkou Británii.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek