www.svethardware.cz
>
>
>

Acer odhalil 28" UHD monitor B286HK

Acer odhalil 28" UHD monitor B286HK
, , aktualita
Řady dostupných monitorů vybavených panely s rozlišením Ultra HD se utěšeně rozšiřují a nyní má na tom zásluhu také společnost Acer, která představila nový model B286HK s úhlopříčkou 28 ".
K oblíbeným
reklama
Acer B286HK bude nejdříve určen pro zákazníky v Severní Americe, kteří se mohou těšit na jeho 3840 x 2160 pixelů na 28" obrazovce, což je čtyřikrát více než dnešní standard - Full HD. Acer dále mluví o možnosti šestiosého nastavení barev, ale neudává, jaký typ panelu tento monitor používá. Nicméně vzhledem ke specifikacím, které udávají pozorovací úhly 170 ° a 160 ° je celkem jasné, že půjde o TN.

Krom toho nám tento monitor nabídne jas 300 cd/m2, odezvu 2 ms, nativní kontrast 1000:1 a schopnost zobrazit 1,07 miliardy barev, přičemž pokrytí barevného prostoru NTSC je 72procentní. Dodávaný stojan ErgoStand umožní nastavení výšky až o 15 cm a nechybí ani možnost natočení, naklopení a funkce pivot. Obrazovka samotná je pokryta matnou antireflexní vrstvou.

Co se týče rozhraní, Acer B286HK je vybavený konektorem HDMI, podporou MHL a dále má i DVI, DisplayPort, Mini DisplayPort a hun s porty USB 3.0. Jeho doporučená cena bude v USA stanovena na 600 USD, čili asi 12.500 Kč.

Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře