www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer představil tablety Iconia W700 a W510

Acer představil tablety Iconia W700 a W510
, , aktualita
Společnost Acer si na IFA 2012 připravila také nové produkty, z nichž si nyní představíme dva, a to tablety Iconia W700 a W510. Model W700 slibuje štíhlé provedení a také k němu zákazník dostane kolébku, která mu poskytne oporu při uložení...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer si na IFA 2012 připravila také nové produkty, z nichž si nyní představíme dva, a to tablety Iconia W700 a W510. Model W700 slibuje štíhlé provedení a také k němu zákazník dostane kolébku, která mu poskytne oporu při uložení na výšku i na šířku. V poloze na šířku může být sklopen pod úhlem 70° při sdílení médií a prezentací nebo pod úhlem 15° pro lepší dotykové ovládání. Při uložení na výšku bude zase lepší při čtení nebo prohlížení webu.

Kolébka ale není jen tupý kus plastu, ale spíše také i dokovací stanice, neboť je vybavena třemi porty USB 3.0, napájecím konektorem a snad i dalšími rozhraními, o nichž se ale zpráva nezmiňuje. Lze také předpokládat, že prozatím možná ani samotný výrobce neví, co všechno nakonec tablet se svou kolébkou nabídne, vždyť okolní obrázky jsou pouze renderované a ne fotografie reálného produktu.

Dále tu je 11,6" dotykový displej s rozlišením Full HD, zadní webová kamera s vysokým rozlišením Acer CrystalEye a přední CrystalEye HD, zvuk s Dolby Home Theater v4, port micro HDMI a pak máme možnost připojit klávesnici pomocí rozhraní Bluetooth, ale to je celkem samozřejmé. Co se týče hardwarové výbavy, ta bude založena na procesorech Intel, tedy nejspíše Ivy Bridge. Výdrž na baterie pak má být kolem 8 hodin.

Acer Iconia W510 bude také evidentně určen pro Windows 8, což je jasné z obrázků. Jedná se o tablet vybavený odpojitelnou klávesnicí, stejně jako řada Asus Transformer, jejíž nejnovější zástupce Transformer Book byl představen také na IFA 2012. Vybaven je 10,1" displejem neurčitého typu a rozlišení (nejspíše IPS a Full HD), dále tu také budeme mít micro HDMI a k tomu 32 GB paměti, přídavnou baterii v klávesnici pro prodloužení výdrže až na 18 hodin a také ochranu přístroje a dat pomocí modulu TPM.

Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik14 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů