www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer představuje nettop AspireRevo

Acer představuje nettop AspireRevo
, , aktualita
Společnost Acer představila svůj nový nettop AspireRevo, který je založen na čipové sadě NVIDIA Ion. Novinka má rozměry 18 x 18 x 3 cm a nabízí černo bílý design. Uvnitř nalezneme procesor Intel Atom N230 s frekvencí 1,6 GHz. Mezi porty...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer představila svůj nový nettop AspireRevo, který je založen na čipové sadě NVIDIA Ion. Novinka má rozměry 18 x 18 x 3 cm a nabízí černo bílý design. Uvnitř nalezneme procesor Intel Atom N230 s frekvencí 1,6 GHz. Mezi porty nalezneme gigabitový ethernet, HDMI, D-Sub, šest USB portů, eSATA a čtečka paměťových karet. Uvnitř stroje nalezneme 2,5“ disk, jehož kapacita může být až 250 GB a až 4 GB operační paměti.Grafické operace obstarává GeForce 9400M a využít můžete taktéž 7.1 kanálové audio. Nettop bude dodáván s operačním systémem Windows Vista Home Premium. Cena má začínat na 300 amerických dolarech a v prodeji se objeví koncem tohoto čtvrtletí.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů