www.svethardware.cz
>
>
>

Acer uvádí LCD Predator s Ultra HD a 144 Hz i WQHD a 275 Hz

Acer uvádí LCD Predator s Ultra HD a 144 Hz i WQHD a 275 Hz
, , aktualita
Acer si připravil dva nové herní monitory značek Predator plus další novinky, které představuje už nyní před začátkem CES 2021. Těšit se můžeme i na nabídku panelu s Ultra HD, 144 Hz a také na model Nitro s podporou moderního HDMI 2.1. 
K oblíbeným
reklama
CES 2021 ještě nezačal, ale firmy v podstatě nemají na co čekat, když tento veletrh bude stejně jen virtuální a nejspíše to bude znamenat prostě jen to, že se dozvíme o více hardwarových novinkách než obvykle a proběhnou nějaké prezentace, jako je třeba připravovaná keynote Lisy Su. 
 
 
Acer se nyní rozhodl představit své monitorové novinky a mezi nimi především Predator XB323QK NV vybavený 31,5" panelem s rozlišením Ultra HD a obnovovací frekvencí až 144 Hz s NVIDIA G-SYNC Compatible. Monitor je založen na panelu typu IPS a nabízí také DisplayHDR 400 a 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. 
 
 
 
Vedle něj je tu jeho příbuzný Predator XB273U NX, který má sice "jen" rozlišení WQHD (2560 x 1440), ale zato obnovovací frekvenci až 275 Hz (OC), kterou tak skutečně jen málokterá sestava dokáže v případě náročnější hry využít. Zajímavá je také odezva GtG dosahující dle specifikací až 0,5 ms a 95% pokrytí prostoru DCI-P3. Použitý 27" panel je mimochodem také založen na technologii IPS a dosahuje kontrastu 1000:1. 
 
Pak tu máme ještě Acer Nitro XV282K KV, další Ultra HD monitor s panelem IPS a 90% pokrytím prostoru DCI-P3. Tento monitor je už vybaven rozhraním HDMI 2.1 a dosahuje obnovovací frekvence 144 Hz řízené pomocí AMD FreeSync Premium, takže se bude hodit především pro moderní konzole od Sony a Microsoftu (4K při 120 Hz a VRR). 
 
Predator XB273U NX přijde na evropské trh v květnu s cenou 1179 eur, Predator XB323QK NV rovněž v květnu za 1199 eur a stejně tak Nitro XV282K KV za 949 eur.  
 
Zdroj: Acer


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise
Microsoft je další společností, která se chce podílet na vývoji autonomních vozů. Své síly spojí s projektem Cruise, za kterým stojí automobilka General Motors a spolupracuje např. i s japonskou Hondou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds
Nedávno jsme se dozvěděli o velkém hacku serverů firmy SolarWinds, která pak nevědomky přibalovala ke své aplikaci Orion malware. Stejná skupina hackerů napadla i systémy společnosti Malwarebytes.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition
NVIDIA se opravdu nechystá vypustit do světa svou vlastní verzi karty GeForce RTX 3060 Founders Edition, takže tu budou pouze modely od AIB partnerů této společnosti. Můžeme se také ptát, jestli vůbec bude platit stanovená cena.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku
Intel už se chystá vrhnout na trh generaci Rocket Lake-S pro desktopy a chystá také Tiger Lake-H s osmi jádry pro notebooky, ovšem poté by se po delší době už měla na trhu sejít společná mobilní i desktopová generace, Alder Lake.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Analýza spotřeby 65W a 125W Core i7, jak se liší v praxi? Analýza spotřeby 65W a 125W Core i7, jak se liší v praxi?
Neinformovaný zákazník by z označení prodávaných procesorů mohl mít pocit, že jejich TDP bude odpovídat skutečné spotřebě, jenomže to neplatí ani u Intelu a v podstatě ani u AMD. Nyní ale bude řeč právě o Intelu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek26 komentářů