www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer vypouští svůj nettop Veriton

Acer vypouští svůj nettop Veriton
, , aktualita
Známý výrobce počítačů, společnost Acer, vypouští na trh svůj nettop Veriton. Novinka zatím není postavena na platformě ION od NVIDIA. Nettop je poháněn klasickým procesorem Intel Atom N280 tepajícím na frekvenci 1,66 GHz. Zajímavé je použití...
K oblíbeným
reklama
Známý výrobce počítačů, společnost Acer, vypouští na trh svůj nettop Veriton. Novinka zatím není postavena na platformě ION od NVIDIA.Nettop je poháněn klasickým procesorem Intel Atom N280 tepajícím na frekvenci 1,66 GHz. Zajímavé je použití čipové sady Intel GN40. Ta nabízí integrovaný grafický čip X4500 s HDMI výstupem. Veriton dostal operační paměť o velikosti 2 GB. Svá data budete moci uložit na pevný disk s kapacitou 160 GB.

Výrobce zvolil jako operační systém stále oblíbené Microsoft Windows XP (Home i Profesional), ale v nabídce bude i Windows Vista Home Premium.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů