www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer vypouští svůj nový nettop Veriton N260G do prodeje

Acer vypouští svůj nový nettop Veriton N260G do prodeje
, , aktualita
Společnost Acer oznámila, že do prodeje vypouští svůj nedávno představený nettop Veriton N260G, který nabídne čipovou sadu GN40 a uvnitř nalezneme procesor Intel Atom N280 s frekvencí 1,66 GHz, 2 GB operační paměti a 160GB pevný disk. Grafické...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer oznámila, že do prodeje vypouští svůj nedávno představený nettop Veriton N260G, který nabídne čipovou sadu GN40 a uvnitř nalezneme procesor Intel Atom N280 s frekvencí 1,66 GHz, 2 GB operační paměti a 160GB pevný disk.Grafické operace pak obstarává Intel GMA X4500 a novinka je dodávána s operačním systémem Windows XP či Vista. Nechybí ani D-Sub a HDMI výstupy. Dostupné bude víc konfigurací a cena se tak bude pohybovat od 210 do 326 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková