www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer vypouští svůj nový nettop Veriton N260G do prodeje

Acer vypouští svůj nový nettop Veriton N260G do prodeje
, , aktualita
Společnost Acer oznámila, že do prodeje vypouští svůj nedávno představený nettop Veriton N260G, který nabídne čipovou sadu GN40 a uvnitř nalezneme procesor Intel Atom N280 s frekvencí 1,66 GHz, 2 GB operační paměti a 160GB pevný disk. Grafické...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer oznámila, že do prodeje vypouští svůj nedávno představený nettop Veriton N260G, který nabídne čipovou sadu GN40 a uvnitř nalezneme procesor Intel Atom N280 s frekvencí 1,66 GHz, 2 GB operační paměti a 160GB pevný disk.Grafické operace pak obstarává Intel GMA X4500 a novinka je dodávána s operačním systémem Windows XP či Vista. Nechybí ani D-Sub a HDMI výstupy. Dostupné bude víc konfigurací a cena se tak bude pohybovat od 210 do 326 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů