www.svethardware.cz
>
>
>

Acer XG270HU: červený monitor s Freesync

Acer XG270HU: červený monitor s Freesync
, , aktualita
Řady monitorů s podporou technologie AMD Freesync se utěšeně rozšiřují a nyní také o nový kousek od společnosti Acer. Jde o model XG270HU s nápadně červeným designem a křížovým podstavcem.
K oblíbeným
reklama
Acer XG270HU je tedy především herní LCD monitor, který nabídne technologii AMD Freesync pro synchronizaci obnovovací frekvence s výstupem grafické karty, aby se neukazoval roztrhaný obraz. Tuto technologii podporují moderní grafické čipy Radeon, zatímco pro karty s čipy NVIDIA si musíme vybrat monitor s podporou G-Sync.

Nový Acer nabídne 27" obrazovku s tenkým rámečkem a rozlišením 2560 x 1440, takže pro hraní nových 3D her při vysokých detailech si musíme připravit také výkonný hardware. Ten může využít 144Hz obnovovací frekvenci, přičemž odezva je jako obvykle 1 ms, takže můžeme předpokládat, že jde o panel typu TN.

Mezi rozhraní monitoru patří HDMI 2.0, dual-link DVI, Display Port 1.2 a ve výbavě najdeme také dva 2W reproduktory. Acer EyeProtect zase zahrnuje funkce pro ochranu očí, mezi něž patří Flicker-less, aby podsvícení neblikalo a samozřejmě také filtr modrého záření.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek