www.svethardware.cz
>
>
>

Acer XG270HU: červený monitor s Freesync

Acer XG270HU: červený monitor s Freesync
, , aktualita
Řady monitorů s podporou technologie AMD Freesync se utěšeně rozšiřují a nyní také o nový kousek od společnosti Acer. Jde o model XG270HU s nápadně červeným designem a křížovým podstavcem.
K oblíbeným
reklama
Acer XG270HU je tedy především herní LCD monitor, který nabídne technologii AMD Freesync pro synchronizaci obnovovací frekvence s výstupem grafické karty, aby se neukazoval roztrhaný obraz. Tuto technologii podporují moderní grafické čipy Radeon, zatímco pro karty s čipy NVIDIA si musíme vybrat monitor s podporou G-Sync.

Nový Acer nabídne 27" obrazovku s tenkým rámečkem a rozlišením 2560 x 1440, takže pro hraní nových 3D her při vysokých detailech si musíme připravit také výkonný hardware. Ten může využít 144Hz obnovovací frekvenci, přičemž odezva je jako obvykle 1 ms, takže můžeme předpokládat, že jde o panel typu TN.

Mezi rozhraní monitoru patří HDMI 2.0, dual-link DVI, Display Port 1.2 a ve výbavě najdeme také dva 2W reproduktory. Acer EyeProtect zase zahrnuje funkce pro ochranu očí, mezi něž patří Flicker-less, aby podsvícení neblikalo a samozřejmě také filtr modrého záření.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře