Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone

Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone
, , aktualita
Počítačové hry se už před mnoha lety staly součástí tvrdého byznysu a velké společnosti ukazují, že nejsou ochotny trpět zveřejňování informací, které ještě tají. Chce to nyní ukázat i Activision v případě titulu Call of Duty: Warzone.
K oblíbeným
reklama
O titulu Call of Duty: Modern Warfare se v poslední době mluvilo především s odkazem na nový režim zvaný Warzone, což není nic jiného než další adaptace na téma Battle Royale. Na Redditu přitom jistý "Assyrian2410" sdílel snímek z Warzone, který se v dané době ještě neměl dostat na veřejnost. Snímek se začal šířit a společnost Activision se to marně snažila zastavit požadavkem na jeho stažení kvůli porušování vlastnických práv. Poukazovala na to, že snímek obsahuje "klíčový artwork" z chystaného titulu Call of Duty: Warzone.
 
 
Odstranění snímku i s příspěvkem uživatele Assyrian2410 ale Activisionu nestačilo a ten poté na základě zákona DMCA (Digital Millenium Copyright Act) začal požadovat, aby Reddit odhalil identitu onoho uživatele či prostě aby se podělil s veškerými informacemi, které by umožnily jej identifikovat. 
 
Tento požadavek byl podán 14. února a zahrnoval i odkaz na původní příspěvek od Assyrian2410, který měl titulek ve smyslu, že autor našel snímek někde online a není si jistý, co má představovat. Reddit by tak nyní měl Activisionu vyhovět jako poskytovatel online služby, která byla využita pro porušení vlastnických práv. 
 
Není jasné, zda bude Reddit ochoten ke spolupráci, ale jasné naopak je, že pokud bude Assyrian2410 identifikován, Activision s ním bude jednat už prostřednictvím svých právních zástupců, a to samozřejmě za předpokladu, že vůbec půjde o občana USA. Samotný Reddit by také dle DMCA neměl být odpovědný za příspěvky uživatelů, ovšem musí vyhovět žádosti o jejich smazání. Zda to ale také zahrnuje identifikaci údajného provinilce, to ještě uvidíme. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce
Podsvícené klávesnice vyzbrojené RGB LED diodou pod každou klávesou obvykle nabízejí celou řadu efektů, které ovšem nemají žádný praktický účel. Nyní se jej snaží ale najít společnost Whirlwind FX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Firefox 75 má přepracovaný adresní řádek - méně psaní a lepší hledání Firefox 75 má přepracovaný adresní řádek - méně psaní a lepší hledání
Prohlížeč Firefox v posledních dnech zaujal spíše svým pokračujícím poklesem popularity, kvůli čemuž se již z pozice světové dvojky dostal na třetí místo za Edge. Nyní se ale podíváme na to, co přináší verze Firefox 75. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Xbox Game Bar dostal na PC nové Widgety od jiných firem Xbox Game Bar dostal na PC nové Widgety od jiných firem
Microsoft ohlásil, že Windows 10 a jejich Xbox Game Bar dostávají nové widgety, které připravily ostatní společnosti, a to Razer, XSplit a Intel. Očekávat můžeme navíc další várku, neboť i jiné firmy vyjádřily zájem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung kvůli koronaviru prý odkládá nástup 3nm procesu Samsung kvůli koronaviru prý odkládá nástup 3nm procesu
Je to poprvé, co ve spojitosti s koronavirem způsobujícím Covid-19 slyšíme o odsunutí začátku výroby pomocí některého z procesů další generace. Ozvala se společnost Samsung, která tak nestihne nástup svého 3nm procesu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek