www.svethardware.cz
>
>
>
>

ADATA nabízí vlastní software pro údržbu SSD

ADATA nabízí vlastní software pro údržbu SSD
, , aktualita
ADATA Technology si připravila SSD Toolbox Software, který je určen pro monitorování stavu SSD a také pro udržení jejich dobré kondice. Jde tedy o volně přístupný software určený přímo pro majitele SSD značky ADATA.
K oblíbeným
reklama
Podobný software mají i další výrobci, ovšem ten vždy pracuje jen s SSD dané značky. Nyní jej nabízí i společnost ADATA pro svá vlastní SSD, která tak budeme moci snadno nastavovat, optimalizovat a sledovat celkový zdravotní stav.

Software nabízí celkem pět záložek, z nichž nám výrobce v tiskové zprávě ukázal dvě. První se týká celkového přehledu o daném SSD a jeho kondici, přičemž důležitý je ukazatel Total Bytes Written, čili celkové množství zapsaných dat, od čehož můžeme odvodit, jak dlouho nám SSD ještě vydrží.

Pak tu je záložka Utilities, kde je možnost aktualizace firmwaru nebo kompletního a nevratného vymazání SSD, které by mělo rovněž vrátit jeho původní výkon. Další možnosti nabízí diagnostiku, kde nechybí S.M.A.R.T., údaje o provozní teplotě nebo rychlé či plné prozkoumání "zdravotního stavu" disku.

Seznam všech kompatibilních zařízení s SSD Toolbox naleznete na stránkách výrobce. Samotný software je pak ke stažení také na stránkách ADATA, přičemž dle specifikací pracuje na systémech Windows 7 (32 i 64bit verze), Windows 8 (32 i 64bit verze) a Windows 8.1 (32 i 64bit verze).

Zdroj: TZ ADATA
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře