Adata uvádí vodní chladič Levante 360 s RGB osvětlením

Adata uvádí vodní chladič Levante 360 s RGB osvětlením
, , aktualita
Společnost Adata přichází na trh s novým vodním chladičem procesorů Levante 360. Ten obsahuje trojici 120mm ventilátorů s dnes oblíbeným RGB osvětlením. Využita je pak vodní pumpa Asetek 7. generace.
K oblíbeným
reklama
Počítač a jeho procesor lze chladit různými způsoby, jedním z nich je i vodní chlazení. Společnost Adata proto přichází se svou troškou do mlýna a rozšiřuje nabídku svých vodních chladičů o model Levante 360. Proti modelu Levante 240 má rovnou tři 120mm ventilátory s ložisky Fluid Dynamic Bearing (FDB) a 4pinovým Pulse Width Modulation (PWM). Ventilátory mají rozsah otáček od 600 do 2000 za minutu. Dále je tu vodní pumpa Asetek 7. generace.
 
Adata XPG Levante 360
 
Slíbena je výdrž 40 tisíc hodin při teplotě 40 °C a hlučnost maximálně 34 dB(A) s průtokem vzduchu 61,5 CFM. Na každém ventilátoru najdete dvacet RGB LED pro světelné efekty. ARGB konektor lze zapojit přímo do základní desky, ale kdo chce, má k dispozici i samostatný ovladač světelných efektů. Samotný vodní blok je z mědi, má rozměry 86×72×36 mm a podporovány jsou patice AMD AM4, TR4 (nutno dokoupit držák), od Intelu jde o LGA-115x, 1200, 1366, 2011 i 2066. Samotný chladič je pak hliníkový s rozměry 394×120×27 mm. Potěšit může i 5letá záruka.
 
Adata XPG Levante 360
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Osmijádrové Tiger Lake-H můžeme očekávat zřejmě v červnu Osmijádrové Tiger Lake-H můžeme očekávat zřejmě v červnu
Dle informací od výrobce notebooků XMG bude mít AMD řadu měsíců výhodu v tom, že Intel nebude mít na trhu konkurenci pro procesory Ryzen 5000 generace Cezanne. Osmijádrové Tiger Lake-H totiž mají nastoupit až na konci prvního pololetí.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel nalákal dalšího veterána, ze SiFive se vrací Sunil Shenoy Intel nalákal dalšího veterána, ze SiFive se vrací Sunil Shenoy
Osoba Patricka Gelsingera, který se už do tří týdnů stane novým šéfem Intelu, zřejmě přitahuje pozornost lidí, kteří by už jinak byli raději v důchodu nebo pracovali jinde. Nyní je to Sunil Shenoy, který povede svůj inženýrský tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Aktualizováno: Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s CPU AMD. Proč? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala