www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata uvedla externí SSD SE900G s RGB a rychlostí 2000 MB/s

Adata uvedla externí SSD SE900G s RGB a rychlostí 2000 MB/s
, , aktualita
Společnost Adata přichází se stylovými externími SSD SE900G. Ty totiž přináší módní RGB osvětlení, které pokrývá 74 % přední plochy. Nezklame však ani výkonem. Má totiž dosahovat přenosových rychlostí až 2000 MB/s.
K oblíbeným
reklama
V nabídce SSD společnosti Adata se nově objevuje model SE900G. Tato novinka má stylový design s RGB osvětlením, které je dnes dost populární. Pokrývá 74 % plochy předního krytu. SSD ale nehraje jen na design, ale také na výkon. Rychlost sekvenčního čtení i zápisu totiž může dosahovat až 2000 MB/s.
 
Adata SE900G
 
Podle výrobce je to tak až 25× rychlejší úložiště než standardní HDD s rychlostmi okolo 80 MB/s. Najdeme zde totiž velmi rychlé rozhraní USB-C 3.2 Gen2x2 s maximální teoretickou rychlostí až 20 Gb/s. Dle Adata tak 4K film o velikosti 10 GB můžete přenést za pouhých 10 sekund s nainstalovanými ovladači UASP. Rozměry činí 110,8×66×16,5 mm a váží 160 gramů. K dispozici bude v kapacitách 512 GB, 1 TB a 2 TB. V balení najdete i dva kabely USB-C/USB-C a USB-C/USB-A.
 
Zdroj: TZ Adata, adata.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala