www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Adata XPG Gammix D20: výkonné DDR4 paměti bez RGB

Adata XPG Gammix D20: výkonné DDR4 paměti bez RGB
, , aktualita
Značka XPG patřící pod společnost A-Data představila nové výkonné paměťové moduly řady Gammix D20. Mají nenápadný černý design bez módního RGB osvětlení. Zaujmout chtějí výkonem a elegantním stylem bez výstřelků.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové verze A-Data XPG Gammix D20. Mají kovový černý heatspreader s nenápadným stylovým designem, který postrádá módní osvětlení. Ne každý ho totiž vyžaduje. Samozřejmostí jsou profily XMP a chlubit se mají i širokou kompatibilitou. Zákazníky chtějí zaujmout solidním výkonem.
 
A-Data XPG Gammix D20
 
Nabídka bude začínat u modulů DDR4-3200 (PC4-25600), které budou k dispozici jako 8GB, 16GB a dokonce i jako 32GB moduly po jednom i dvou kouscích v duálním kitu. Časování má hodnoty CL16-20-20 a potřebují napětí 1,35 V. DDR4-3600 (PC4-28800) už bude k dispozici jen jako 8GB a 16GB moduly, případně jejich duální kity. Zůstává napětí 1,35 V, časování se zhoršuje na CL18-20-20. Nejrychlejšími moduly jsou DDR4-4133 (PC4-33000). Zde bude ale nabídka hodně chudá a k sehnání budou buď jako 8GB modul nebo duální kit 2×8 GB. Potřebné napětí stoupne na 1,4 V a časování se zhoršilo na CL19-23-23.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek
Vývojáři tento týden vypustili do světa linuxovou distribuci Fedora ve verzi 33, která představuje jednu z největších aktualizací v historii systému. Nabízí souborový systém Btrfs jako výchozí a designové změny díky prostředí GNOME 3.38.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik9 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Včera, aktualita, Jan Vítek