Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma

Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma
, , aktualita
Společnost Ubisoft se rozhodla nás potěšit hrou zdarma, a to konkrétně titulem Steep, který si můžeme na její platformě "vyzvednout" do středy. Tentokrát budou potěšeni fanoušci extrémních zimních sportů.
K oblíbeným
reklama
Ve hře Steep tak můžeme jezdit na lyžích nebo na snowboardu volnou krajinou velehor, nebo se v nich přesouvat i vzduchem ve stylu sky divingu a paraglidingu. Je to tak titul, který nám může připomenout stařičké sportovní klasiky jako Winter Games, ovšem samozřejmě v moderním provedení a zde i v celkem úzkém zaměření. Ostatně vše, co můžeme v této hře dělat, respektive na čem a s čím to můžeme dělat, nám ukáže už následující obrázek. 
 
 
Pro registraci této hry zdarma budeme samozřejmě potřebovat účet na platformě Uplay a pak už si stačí jen hru aktivovat. Jak nám Ubisoft sděluje, půjde to až do středečních 12:00 našeho času. 
 
Titul Steep byl představen v roce 2016 a nedalo se od něj vzhledem k úzkému zaměření a tématice očekávat, že se z něj stane něco tak známého jako jiné tituly Ubisoftu, které patří do známých AAA řad. Dozvídáme se, že herní prostředí má být zasazeno do Alp a také hor u Mount McKinley.
 
 
K dispozici je ještě aktuálně za 6 eur DLC Road to Olympics, které přidá prostředí hor v Koreji a Japonsku plus další možnosti, jak se vyřádit, a to včetně raketového pohonu létacích postrojů. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS
Včera jsme se dozvěděli o novém monitoru Alienware od firmy Dell, který nabízí 55" panel typu OLED a jde spíše než o monitor pro PC o náhradu televizoru pro herní konzole. Nyní ale už přichází nefalšované LCD pro PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry
Tesla míří k soudu. Posílá ji tam řetězec obchodů Walmart, který si stěžuje na její solární panely. Kvůli naprosto odbyté instalaci a kvalitě totiž mělo vyhořet už sedm obchodů a řetězec toho začíná mít dost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie
Řada testů procesorů EPYC druhé generace už prokázala, že ty se společnosti AMD mimořádně povedly a Intel na ně dnes jednoduše nemá odpověď. My se ale nyní nebudeme věnovat výkonu, jako spíše samotným procesorům a jejich platformě.
Dnes, článek, Jan Vítek3 komentáře
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář