Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma

Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma
, , aktualita
Společnost Ubisoft se rozhodla nás potěšit hrou zdarma, a to konkrétně titulem Steep, který si můžeme na její platformě "vyzvednout" do středy. Tentokrát budou potěšeni fanoušci extrémních zimních sportů.
K oblíbeným
reklama
Ve hře Steep tak můžeme jezdit na lyžích nebo na snowboardu volnou krajinou velehor, nebo se v nich přesouvat i vzduchem ve stylu sky divingu a paraglidingu. Je to tak titul, který nám může připomenout stařičké sportovní klasiky jako Winter Games, ovšem samozřejmě v moderním provedení a zde i v celkem úzkém zaměření. Ostatně vše, co můžeme v této hře dělat, respektive na čem a s čím to můžeme dělat, nám ukáže už následující obrázek. 
 
 
Pro registraci této hry zdarma budeme samozřejmě potřebovat účet na platformě Uplay a pak už si stačí jen hru aktivovat. Jak nám Ubisoft sděluje, půjde to až do středečních 12:00 našeho času. 
 
Titul Steep byl představen v roce 2016 a nedalo se od něj vzhledem k úzkému zaměření a tématice očekávat, že se z něj stane něco tak známého jako jiné tituly Ubisoftu, které patří do známých AAA řad. Dozvídáme se, že herní prostředí má být zasazeno do Alp a také hor u Mount McKinley.
 
 
K dispozici je ještě aktuálně za 6 eur DLC Road to Olympics, které přidá prostředí hor v Koreji a Japonsku plus další možnosti, jak se vyřádit, a to včetně raketového pohonu létacích postrojů. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka98 komentářů
Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně
Spojené státy americké zadaly studii, která měla vyhodnotit ekonomické dopady GPS systému. Hodnotil se finanční přínos i hrozba toho, co by se stalo při výpadku. Vyšlo, že výpadek by stál ekonomiku jednu miliardu USD denně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným
Japonsko má novou legislativu, která se týká provozu dronů. Zatímco jiné země řeší především licence pro piloty, Japonsko řeší nezodpovědné létání pod vlivem alkoholu, které se nově bude trestat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň" MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň"
Mezi dozvuky Computexu patří MEG Alchemy 700X od společnosti MSI, která si asi řekla, že když můžeme mít prohnuté displeje monitorů, proč by takové nemohly být i skříně. Jak to ale lze skloubit s úložištěm pro běžné komponenty? 
14.6.2019, aktualita, Jan Vítek9 komentářů