Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AeroCool odhalil herní skříň Mechatron

3.9.2012, Jan Vítek, aktualita
AeroCool odhalil herní skříň Mechatron
AeroCool uvádí na trh svou novou počítačovou skříň s označením Mechatron Black Edition, která následuje modely XPreadator X3 Devil Red a White Edition a také Strike-X Air. Mechatron patří do série PGS B (Performance Gaming Series Black)...
AeroCool uvádí na trh svou novou počítačovou skříň s označením Mechatron Black Edition, která následuje modely XPreadator X3 Devil Red a White Edition a také Strike-X Air. Mechatron patří do série PGS B (Performance Gaming Series Black) a už dle prvního pohledu se jedná o klasického zástupce dnešních herních skříní, takže nabídne divoký design a miliardu ventilátorových pozic.

Jedná se o Middle Tower pro základní desky formátu ATX, který byl vyroben převážně z 0,6mm oceli SECC a také z nezanedbatelné masy plastu tvořícího nástavby. Hostit může až 175 mm vysoký procesorový chladič a až 330 mm dlouhé karty.

V podstatě jediné, co je na Mechatron Black Edition originální, jsou pozice určené výhradně pro 2,5" zařízení, tedy nejspíše SSD. Ty tak nemusíme montovat přes adaptéry do 3,5" šachty a celkem jich jsou zde tři, přičemž pro pevné disky máme pozice čtyři a pro mechaniky opět tři. Jinak můžete vidět již obvyklé záležitosti v podobě spodní pozice zdroje a vykrájených děr v trayi základní desky pro přístup k chladiči a správu kabeláže.

Systém chlazení zde obsahuje místo pro dva 120/140mm ventilátory či jeden 200mm vepředu, nahoře i v levé bočnici je to stejné a dozadu se vejde jeden 120mm. V základním balení dostaneme přední 200mm ventilátor, dva 120mm boční s LED a zadní 120mm. Přední část nabídne kromě audia také dva porty USB 3.0 (podpora 2.0). Rozměry skříně jsou 534 x 226 x 502 (H x Š x V) a dostupnost je naplánována na začátek října.

Zdroj: techPowerUp