reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Aerocool vydává počítačové skříně Strike-X GT a Strike-X ST

, , aktualita
Aerocool vydává počítačové skříně Strike-X GT a Strike-X ST
Taiwanská společnost Aerocool brzy v Evropě vydá své dvě nejnovější počítačové skříně ze série C. Obě jsou zaměřeny především na nadšence a hráče. Jedná se o skříně Strike-X GT a Strike-X ST. Model Strike-X GT je skříň formátu mid-tower....
Aerocool vydává počítačové skříně Strike-X GT a Strike-X ST
Taiwanská společnost Aerocool brzy v Evropě vydá své dvě nejnovější počítačové skříně ze série C. Obě jsou zaměřeny především na nadšence a hráče. Jedná se o skříně Strike-X GT a Strike-X ST.Model Strike-X GT je skříň formátu mid-tower. Disponuje rozměry 465 (výška) x 190 (šířka) x 490 (délka) mm. Zvenku je nalakována načerno a zevnitř načerno nebo načerveno. Podporuje základní desky formátu micro ATX nebo ATX.

Ve výbavě má vrchní panel s jedním portem USB 3.0, třemi porty USB 2.0 a dvěma konektory audio. Jsou zde tři odhalené 5,25palcové pozice, šest interních 3,5palcových pozic, možnost instalace komponent bez použití šroubováku a dva předvrtané otvory připravené pro vodní chlazení. Nechybí dva zabudované 120mm ventilátory s červenými LED, z toho je jeden vepředu a jeden vzadu. Oba pracují na rychlosti 1200 RPM.Skříň Strike-X ST přichází taktéž v červené i černé verzi. Má rozměry 635 x 230 x 700 mm, čelní panel se dvěma porty USB 3.0, dvěma USB 2.0 a dvěma konektory audio. Přítomny jsou čtyři odhalené 5,25palcové pozice a deset interních 3,5palcových pozic. Určena je pro základní desky micro ATX, ATX, E-ATX, XL-ATX a HPTX-ATX.

Počítačové skříně Aerocool Strike-X GT a Strike-X ST se začnou prodávat ještě tento měsíc za doporučené ceny €55,9 a €165,5.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama