reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AeroCool vypouští do světa herní produkty série Strike-X

, , aktualita
AeroCool vypouští do světa herní produkty série Strike-X
Společnost AeroCool oficiálně představila nové produkty patřící do Strike-X Gaming Gear Series, kam patří počítačové skříně, napájecí zdroje, myši, podložky pod ně nebo headsety. Tyto herní komponenty a periferie mají tedy oslovit především...
AeroCool vypouští do světa herní produkty série Strike-X
Společnost AeroCool oficiálně představila nové produkty patřící do Strike-X Gaming Gear Series, kam patří počítačové skříně, napájecí zdroje, myši, podložky pod ně nebo headsety. Tyto herní komponenty a periferie mají tedy oslovit především hráče, takže se výrobce snaží, aby byly především "cool", "pro" a "high-class".

Konkrétně se dočkáme například velké skříně Strike-X ST (ST jako Super Tower) pro základní desky formátů XL-ATX či HPTX (to je formát používaný výhradně firmou EVGA, která nedávno uvedla na trh desku pro dva procesory Sandy Bridge E). Skříň má zaujmout také regulátorem otáček pro až 21 ventilátorů, hot-swap HDD stanici pro 2,5"/3,5" modely, podporu dvou zdrojů a až 10 pevných disků.

Pak tu budou počítačové zdroje Strike-X včetně nejvýkonnějšího 1100W modelu s certifikací 80 Plus Gold, herní myš Strike-X Blast s jedenácti programovatelnými tlačítky pro leváky i praváky nebo podložka Strike-X Super Pad s tloušťkou 3 mm. Nabídku firmy AeroCool můžete sami prozkoumat na jejích stránkách (viz zdroj).
 
Zdroj: TZ AeroCool 


reklama
reklama
reklama