reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AirLive Air3G II - 3G router nové generace

, , aktualita
AirLive Air3G II - 3G router nové generace
Společnost AirLive si připravila zástupce nové generace 3G routerů, a to model Air3G II, který přichází jako nástupce původního Air3G z minulého roku s podporou 350 různých USB donglů pro 3G/4G (LTE). Jedná se také o router s podporou 4G...
AirLive Air3G II - 3G router nové generace
Společnost AirLive si připravila zástupce nové generace 3G routerů, a to model Air3G II, který přichází jako nástupce původního Air3G z minulého roku s podporou 350 různých USB donglů pro 3G/4G (LTE). Jedná se také o router s podporou 4G (LTE) a 3G (CDMA / HSPA / HSPA +), který dále nabízí možnost sdílení připojení k Internetu vazbou z chytrého telefonu, který je schopen se s routerem připojit přes USB. Takto lze propojit více než 20 notebooků, tablet PC, nebo jiné Smartphone pomocí WiFi.Air3G II využívá Wi-Fi standardu Wireless N a je zpětně kompatibilní s 802.11b/g. Dále nabízí NAT, routování, firewall - SPI (Stateful Packet Inspection), DHCP server, UPnP, vede záznamy o stavu připojení k síti a poskytuje ochranu proti útokům ze sítě a spravuje se pochopitelně přes webové GUI.

Router je dále vybaven USB portem pro sdílení připojení k Internetu 3G/3.5G/3.75G a také podporuje 4G (LTE) USB dongle. Mezi WAN a 3G připojením také umí automaticky přepínat, pokud jedno z nich selže. Doporučená cena je 999 Kč s DPH a více informací najdete na webu výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ AirLive
reklama
reklama
reklama