www.svethardware.cz
>
>
>
>

AirLive si připravil IP kameru s vysokým rozlišení

AirLive si připravil IP kameru s vysokým rozlišení
, , aktualita
Společnost Ovislink si pod značkou AirLive připravila novou 2Mpix IP kameru AirCam OD-2025HD, která má poskytnout také foto senzor, aktivní nebo pasivní PoE, kompenzaci protisvětla a další funkce. Její snímač je typu CMOS a díky přísvitu...
K oblíbeným
reklama
Společnost Ovislink si pod značkou AirLive připravila novou 2Mpix IP kameru AirCam OD-2025HD, která má poskytnout také foto senzor, aktivní nebo pasivní PoE, kompenzaci protisvětla a další funkce. Její snímač je typu CMOS a díky přísvitu pomocí 24 infra LED se bude hodit i pro noční dohled.Ve všech rozlišeních nám procesor této kamery poskytne snímkovací frekvenci až 30 FPS, přičemž komprese videa se provádí do H.264. Kamera také podporuje obousměrný přenos zvuku pro komunikaci.

Dále nechybí digitální rozhraní pro externí senzory a jiná zařízení (vstup i výstup) a co se týče podporovaných protokolů, mezi ty patří FTP, TCP / IP, SMTP, HTTP a RTSP.

Doporučená cena kamery AirLive AirCam OD-2025 byla stanovena na 8799Kč vč. DPH. Více se o ní dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ AirLive
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek