www.svethardware.cz
>
>
>
>

AirLive si připravil IP kameru s vysokým rozlišení

AirLive si připravil IP kameru s vysokým rozlišení
, , aktualita
Společnost Ovislink si pod značkou AirLive připravila novou 2Mpix IP kameru AirCam OD-2025HD, která má poskytnout také foto senzor, aktivní nebo pasivní PoE, kompenzaci protisvětla a další funkce. Její snímač je typu CMOS a díky přísvitu...
K oblíbeným
reklama
Společnost Ovislink si pod značkou AirLive připravila novou 2Mpix IP kameru AirCam OD-2025HD, která má poskytnout také foto senzor, aktivní nebo pasivní PoE, kompenzaci protisvětla a další funkce. Její snímač je typu CMOS a díky přísvitu pomocí 24 infra LED se bude hodit i pro noční dohled.Ve všech rozlišeních nám procesor této kamery poskytne snímkovací frekvenci až 30 FPS, přičemž komprese videa se provádí do H.264. Kamera také podporuje obousměrný přenos zvuku pro komunikaci.

Dále nechybí digitální rozhraní pro externí senzory a jiná zařízení (vstup i výstup) a co se týče podporovaných protokolů, mezi ty patří FTP, TCP / IP, SMTP, HTTP a RTSP.

Doporučená cena kamery AirLive AirCam OD-2025 byla stanovena na 8799Kč vč. DPH. Více se o ní dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ AirLive
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář