www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

All-in-one PC Sony VAIO L v červenci na trhu

All-in-one PC Sony VAIO L v červenci na trhu
, , aktualita
Příští měsíc se na americký trh dostane nový all-in-one počítač od společnosti Sony. Ponese název VAIO L a podle slov výrobce by měl být jednoduše „ultimátní“. Je určen jak pro uživatele, kteří na něm budou pracovat tak pro uživatele hledající...
K oblíbeným
reklama
Příští měsíc se na americký trh dostane nový all-in-one počítač od společnosti Sony. Ponese název VAIO L a podle slov výrobce by měl být jednoduše „ultimátní“. Je určen jak pro uživatele, kteří na něm budou pracovat tak pro uživatele hledající zábavu. Novinka bude v předprodeji od příštího týdne.Sona VAIO L disponuje dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 24“ a s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. O podsvícení se stará LED technologie. Za příplatek můžete mít také podporu 3D zobrazení. Jako procesor zde nalezneme Core i7 od Intelu. Operační paměť bude mít velikost až 8 GB a pro vaše data je připraven pevný disk s kapacitou 1 TB. Jako optickou mechaniku můžete zvolit klasickou DVD vypalovačku nebo Blu-ray. O zobrazení se postará grafická karta GeForce GT 540M. Dále bude k dispozici WiFi, Bluetooth 3.0, HD webkamera, dvojice 5,5 W reproduktorů, rozhraní USB 3.0 a HDMI výstup.

Počítač se začne prodávat za cenu začínající na 1420 USD. Jako operační systém zde nalezneme oblíbené Microsoft Windows 7 Home Premium nebo Porfessional.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů