www.svethardware.cz
>
>
>

Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů

Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
, , aktualita
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
K oblíbeným
reklama
Mezi hudebními streamovacími službami to vře a snaží se získat co nejvíce zákazníků. Spotify v tomto zatím vede s uživatelskou základnou 248 milionů posluchačů, z čehož je 113 milionů platících. Na druhém místě je Apple Music, u něhož poslední čísla hovoří o 60 milionech. Tomu ale hodně šlape na paty u nás poměrně neznámá služba Amazon Music, o níž se dosud moc nemluvilo (u nás i kvůli tomu, že zde není zatím dostupná). Ta totiž za poslední rok vzrostla o 50 % a nyní je už na 55 milionech platících posluchačů. A to má i bezplatné plány, které v tomto čísle nejsou zahrnuty.
 
Amazon Music logo
 
Ten základní je tedy zdarma, jen je nutné počítat s reklamami. Dále je tu speciální bezplatný plán pro předplatitele Amazon Prime. Ty mohou mít omezený výběr dvou milionů písní (z celkových 50 milionů) bez reklam. Je tak téměř jisté, že některé z písniček, které by si člověk chtěl poslechnout, nemusí být součástí tohoto bezplatného výběru.
 
Amazon Music Unlimited už nabídne celou kolekci a rovněž žádné reklamy. Chce-li člověk ušetřit a smíří se s tím, že může poslouchat jen na jediném zařízení (Amazon Echo nebo Fire TV), může mít přístup za $3,99 měsíčně. Další je Amazon Music Unlimiited bez omezení přehrávání na jednom zařízení, tedy ekvivalent toho, co nabízí Spotify nebo Apple Music. To už uživatel zaplatí $9,99, případně $7,99, které platí pro předplatitele Prime. Jako poslední je tu Amazon Music HD pro audiofily za $14,99 ($12,99 pro předplatitele Prime).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AI pomůže s urychlením vývoje akumulátorů pro EV AI pomůže s urychlením vývoje akumulátorů pro EV
Vývoj nových akumulátorů nejen pro elektrické vozy probíhá na plné obrátky, testování je ale procesem, který zabírá obrovské množství času. Standfordská univerzita, MIT a Toyota vyvinuli AI, která to má urychlit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Čínský x86 procesor od Zhaoxin se objevil v mini PC na motivy Intel NUC Čínský x86 procesor od Zhaoxin se objevil v mini PC na motivy Intel NUC
Společnost Ruijie Networks vyslala na trh svá první mini PC, která jsou založena na procesoru Zhaoxin KaiXian KX-U6780A. Jde tak o první počítače svého druhu, které jsou vybaveny čínským x86 CPU.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
MEMXPRO PC32 SSD: paměti TLC NAND Flash v režimu SLC MEMXPRO PC32 SSD: paměti TLC NAND Flash v režimu SLC
Společnost MEMXPRO se snaží najít díru na trhu s využitím své nové řady SSD s označením PC32. Ta využívají naprosto běžné paměti TLC 3D NAND Flash od Micronu, ale používají je v režimu SLC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Celosvětový trh s PC má letos klesnout o 3,4 %, pokud už vše půjde dobře Celosvětový trh s PC má letos klesnout o 3,4 %, pokud už vše půjde dobře
Aktuálně je pro PC trh, a nejen pro ten, největší strašák šířící se koronavirus, který by se měl už v tomto stádiu podílet na 3,4% poklesu celosvětového trhu s PC. Ovšem může to být i horší, alespoň dle Canalys.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou
Center for Energy Storage Research v Korea Institute of Science and Technology (KIST) je jedním z mnoha týmů, které se snaží vyvíjet lepší akumulátory. Vyvinuli baterie s křemíkovou anodou, která slibuje větší kapacitu i rychlejší nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů