www.svethardware.cz
>
>
>

Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů

Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
, , aktualita
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
K oblíbeným
reklama
Mezi hudebními streamovacími službami to vře a snaží se získat co nejvíce zákazníků. Spotify v tomto zatím vede s uživatelskou základnou 248 milionů posluchačů, z čehož je 113 milionů platících. Na druhém místě je Apple Music, u něhož poslední čísla hovoří o 60 milionech. Tomu ale hodně šlape na paty u nás poměrně neznámá služba Amazon Music, o níž se dosud moc nemluvilo (u nás i kvůli tomu, že zde není zatím dostupná). Ta totiž za poslední rok vzrostla o 50 % a nyní je už na 55 milionech platících posluchačů. A to má i bezplatné plány, které v tomto čísle nejsou zahrnuty.
 
Amazon Music logo
 
Ten základní je tedy zdarma, jen je nutné počítat s reklamami. Dále je tu speciální bezplatný plán pro předplatitele Amazon Prime. Ty mohou mít omezený výběr dvou milionů písní (z celkových 50 milionů) bez reklam. Je tak téměř jisté, že některé z písniček, které by si člověk chtěl poslechnout, nemusí být součástí tohoto bezplatného výběru.
 
Amazon Music Unlimited už nabídne celou kolekci a rovněž žádné reklamy. Chce-li člověk ušetřit a smíří se s tím, že může poslouchat jen na jediném zařízení (Amazon Echo nebo Fire TV), může mít přístup za $3,99 měsíčně. Další je Amazon Music Unlimiited bez omezení přehrávání na jednom zařízení, tedy ekvivalent toho, co nabízí Spotify nebo Apple Music. To už uživatel zaplatí $9,99, případně $7,99, které platí pro předplatitele Prime. Jako poslední je tu Amazon Music HD pro audiofily za $14,99 ($12,99 pro předplatitele Prime).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Včera, aktualita, Jan Vítek