reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AMD čeká rušný červen, chystá Zambezi a Llano

, , aktualita
AMD čeká rušný červen, chystá Zambezi a Llano
Společnost AMD má již od začátku roku na trhu své procesory platformy Brazos, ovšem to byla pouze odpověď na moderní Intel Atom. Její návrat na výkonnostní výsluní desktopového i notebookového světa by měla přinést červnová ofenziva, která...
AMD čeká rušný červen, chystá Zambezi a Llano
Společnost AMD má již od začátku roku na trhu své procesory platformy Brazos, ovšem to byla pouze odpověď na moderní Intel Atom. Její návrat na výkonnostní výsluní desktopového i notebookového světa by měla přinést červnová ofenziva, která má přinést procesory Zambezi a Llano. Na ně se chystají také výrobci základních desek, kteří již představují své modely.


Zdroj: Donanimhaber.com

AMD prý hodlá nové procesory představit již 1. června na Computexu, kde představí notebookovou platformu Sabine s procesory (či APU) Llano série A, čipovými sadami série 900 a vlastně celou řadu VISION 2011. Ta zahrnuje všechny platformy pro desktopy, notebooky i netbooky pro tento rok.

Asi za týden, tedy 7. června, pak chce AMD oficiálně představit nové procesory FX, což budou Zambezi pro sockety AM3+ se šesti až osmi jádry. To se má stát v Los Angeles na E3. A zase o týden později odstartuje v Seattlu Fusion Developer Summit podporovaný firmou AMD.

Dne 14. června také mají partneři AMD dostat povolení k tomu, aby mohli oficiálně představit nové produkty založené na Sabine a Lynx, takže můžeme očekávat prezentace mnoha nových počítačů.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama