AMD i NVIDIA mají ovladače pro Battlefield V, ray tracing zatím není

AMD i NVIDIA mají ovladače pro Battlefield V, ray tracing zatím není
, , aktualita
Battlefield V si můžeme zahrát ve finální verzi už nyní, a tak už bylo na čase, aby firmy AMD a NVIDIA nabídly své optimalizované ovladače. K tomu se dozvídáme, že RTX verze hry zatím k dispozici nebude. 
reklama
Novinka od EA/DICE přijde oficiálně na trh až 20. listopadu, ovšem ti, kteří si předplatili verzi Deluxe Edition, si budou moci vesele hrát už od 15. listopadu. Nebo už také rovnou dnes, pokud jste si u EA zřídili předplatné v ceně 15 dolarů měsíčně či 100 dolarů ročně. Je tak nad slunce jasné, do čeho se nás EA snaží tlačit a to se jistě nebude moc líbit lidem, kteří si koupili samotnou hru a nyní budou muset čekat ještě týden či rovnou téměř dva. 
 
Každopádně, AMD a NVIDIA už mají nové ovladače, které jsou "Game Ready", a to nejen pro Battlefield V. 
 
 
V případě společnosti AMD jde o ovladače Radeon Software Adrenalin Edition 18.11.1, k nimž se můžeme dozvědět, že byly vyladěny jednak pro Battlefield V (Early Access) a pak také pro Hitman 2 a Fallout 76. Oproti verzi Radeon Software Adrenalin Edition 18.10.2 můžeme s využitím 8GB karty Radeon RX 580 očekávat ve Full HD o 3 procenta vyšší výkon. V případě Battlefield V je to až o 8 procent vyšší výkon, ovšem na kartě RX Vega 64 ve Full HD nebo o 9 procent opět v případě RX 580.
 
Titulu Fallout 76 se krom optimalizace výkonu týká také vyřešení fatálního bugu s Radeon Overlay a chyby se řešily také ve hrách Assassin’s Creed: Origins, Wolfenstein II: The New Colossus a Strange Brigade. 
 
NVIDIA zase vypustila do světa GeForce Game Ready 416.81 WHQL a hlásá, že majitelé nejnovějších karet řady RTX 2000 se dočkají nejvyššího výkonu. To je ale tak nějak samozřejmé, když jde o nové karty, od nichž se neočekává nic jiného. Co nám však NVIDIA neříká, je odpověď na otázku s podporou technologií RTX na nových kartách. Ray tracing si tak budeme moci v Battlefieldu V vyzkoušet někdy jindy, prý brzy, ale není známo kdy. 
 
Zdroj: NVIDIA, AMD 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iCloud si nerozumí s Windows 10 October 2018 Update Apple iCloud si nerozumí s Windows 10 October 2018 Update
Poslední aktualizace operačního systému Windows 10 October 2018 Update si nerozumí s Apple iCloud. Společnosti tak zastavily možnost instalace, aby nedošlo k problémům, které by mohly vést k nepříjemným důsledkům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Microsoft usnadňuje tvorbu 64-bitových ARM aplikací pro Windows 10 Microsoft usnadňuje tvorbu 64-bitových ARM aplikací pro Windows 10
Microsoft se rozhodl, že softwarovým vývojářům usnadní tvorbu aplikací pro systém Windows 10, který pracuje na zařízeních se 64bitovým procesorem ARM. Pro něj se tak mohou tvořit aplikace, které budou na takových procesorech pracovat nativně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Satelit GOES-17 už je na místě a poslal první snímky Satelit GOES-17 už je na místě a poslal první snímky
Do své finální pozice už doputoval satelit GOES-17, který patří NOAA a poslouží k nahrazení starého "hardwaru", který slouží už od 90. let. GOES-17 je tak další satelit, který patří mezi GOES-R. Na co bude dohlížet?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Razer BlackWidow Lite: minimalistická klávesnice pro tiché psaní Razer BlackWidow Lite: minimalistická klávesnice pro tiché psaní
Dnes si můžeme vybrat z bohaté nabídky klávesnic, z nichž se pro psaní hodí především ty, které jsou vybaveny tlačítky s hmatovou i zvukovou odezvou. To ale znamená hlučné psaní, přičemž Razer BlackWidow Lite je jiná.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výzkumníci testují grafenové displeje s 2500 ppi a 400 Hz Výzkumníci testují grafenové displeje s 2500 ppi a 400 Hz
Počítačové monitory nám v řadě posledních let mnoho revolučních technologií neukázaly. OLED jsou typický vapourware a my můžeme být rádi alespoň za to, že technologie TN už ustoupila do pozadí. Ale co dál?
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů