www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD k vybraným CPU nabídne nový Assassin’s Creed Valhalla

AMD k vybraným CPU nabídne nový Assassin’s Creed Valhalla
, , aktualita
Dle serveru VideoCardz se zákazníci chystající se pořídit jeden z procesorů Ryzen 3000 mohou těšit na bonus v podobě titulu Assassin’s Creed Valhalla. Na něj si ale ještě počkají a také nepůjde o bundle pro všechny modely Matisse.
K oblíbeným
reklama
Assassin’s Creed Valhalla ještě ani nemá stanoveno konkrétní datum vypuštění na trh a zatím je známo pouze to, že přijde někdy během čtvrtého kvartálu. To ovšem neznamená, že AMD nemůže spustit svou prodejní akci podstatně dříve, neboť rozdávat kódy, které později na Uplay či jinde směníme za originální kopii hry, může v podstatě již nyní. Neměli bychom tak z toho usuzovat, že ještě na konci roku budou aktuální procesory Ryzen 3. generace a 4. generace se zpozdí. 
 
 
Aktuálně však stále platí, že ve vybraných obchodech dostaneme k nově zakoupenému procesoru Ryzen 9, Ryzen 7 či Ryzen 5 (třetí generace) kopii hry Horizon Zero Dawn v rámci akce Fight Back. Ovšem toto promo končí již zítra, čili 30. června a pak už může kdykoliv odstartovat nová akce. 
 
Assassin’s Creed Valhalla z éry Vikingů pronikajících ze Skandinávie do ostatních částí Evropy bude ale k dispozici pro ještě omezenější okruh procesorů Ryzen 3000, a to pouze pro řady Ryzen 9 a Ryzen 7. Čili nejlevnější model, k němuž dostaneme příslušný kód, je Ryzen 7 3700X v ceně nad 8000 Kč.
 
 
AMD si může ještě přichystat samostatnou akci pro Ryzen 5 a Ryzen 3, ovšem pokud ano, pak o ní zatím nevíme nic. Zveřejněný obrázek také potvrzuje, Valhalla bude připravena i pro zbrusu nové Ryzen 9 3900XT a Ryzen 7 3800XT, ovšem ty nastoupí na trh až 7. července. Že by byla nová akce spuštěna právě v ten den? 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel ohlásil Thunderbolt 4 s univerzálními kabely Intel ohlásil Thunderbolt 4 s univerzálními kabely
Intel představil nové rozhraní Thunderbolt 4, které si chystá ještě pro tento rok ve spojení s platformou Tiger Lake. Dá se říci, že PC pod taktovkou Intelu směřují k využití jednak Thunderboltu 4 a vedle něj i k USB4.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel
Tržní kapitalizace společnosti NVIDIA, čili aktuální souhrnná hodnota všech jejích akcií na trhu, vůbec poprvé v historii překonala Intel. Tím se NVIDIA v tomto ohledu stala nejhodnotnějším americkým výrobcem čipů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz
MSI přidává do své nabídky další monitor pro hráče. Model Optix G32CQ4 používá rozlišení WQHD či panel se zakřivením. Obnovovací frekvence dosahuje až 165 Hz a podporována je také technologie FreeSync.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty
Asus se svým nejnovějším Wi-Fi 6 routerem cílí na hráče, kteří neváhají pro vyšší výkon své domácí sítě utratit balík peněz. Model RT-AX89X AX6000 poznáte podle netradičního vzhledu s osmi anténami, ale zaujme i další výbavou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware
Firefox Send je užitečná služba, která umožňuje sdílení souborů mezi uživateli. V posledních měsících si ovšem funkci oblíbili hackeři, kteří jejím prostřednictvím šířili malware. Mozilla se proto rozhodla zasáhnout.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik