www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD odhalilo oficiální název pro nový Never Settle

AMD odhalilo oficiální název pro nový Never Settle
, , aktualita
Na konci minulého měsíce jsme se mohli dozvědět, že AMD chystá novou akci Never Setlle, která by měla odstartovat na podzim. Nyní byla tato akce potvrzena a dozvěděli jsme se i název a datum, kdy bude spuštěna, ovšem otázkou stále zůstávají...
K oblíbeným
reklama
Na konci minulého měsíce jsme se mohli dozvědět, že AMD chystá novou akci Never Setlle, která by měla odstartovat na podzim. Nyní byla tato akce potvrzena a dozvěděli jsme se i název a datum, kdy bude spuštěna, ovšem otázkou stále zůstávají herní tituly a modely grafických karet, jichž se to bude týkat. Zveřejněn byl sice následující slide z prezentace, ale informace z něj zůstávají nepotvrzeny.

Nová akce tedy dostala označení Never Settle Forever a odstartovat má již v tomto měsíci. Roy Taylor z AMD potvrdil pouze hru Battlefield 4 a pokud máme věřit již dříve zveřejněným informacím, vedle toho by se měla akce týkat také her Company of Heroes 2, Grid 2, Lost Planet 3, Raven’s Cry, Splinter Cell: Blacklist, Total War: Rome II a Watch Dogs.

Dále vyvstává otázka, jak to bude s příchodem nových desktopových Radeonů "Sea Islands", jež mají dorazit na podzim a jakým způsobem to AMD hodlá skloubit s Never Settle Forever.

Zdroj: X-bit labs
reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala