www.svethardware.cz
>
>
>

AMD podpoří herní festival GAME EXPO 2011

AMD podpoří herní festival GAME EXPO 2011
, , aktualita
Společnost AMD oznámila, že se stala jedním z hlavních partnerů a sponzorů mezinárodní výstavy a herního festivalu Game Expo 2011. Ten se bude konat v Bratislavě od 18. do 20. března, přesněji v kongresovém centru Istropolis. Game Expo je...
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD oznámila, že se stala jedním z hlavních partnerů a sponzorů mezinárodní výstavy a herního festivalu Game Expo 2011. Ten se bude konat v Bratislavě od 18. do 20. března, přesněji v kongresovém centru Istropolis.Game Expo je považován za přední mezinárodní herní festival a setkání hráčů, na němž jsou prezentovány nejnovější tituly, ale i karetní nebo deskové hry. Slíben je tedy bohatý a rozmanitý program zahrnující promítaní nejnovějších filmových hitů, výstavu elektronických, deskových a karetních her, L.A.R.P., prezentaci vývojářských studií, rozličné soutěže a utkání, přednášky o historii a současných herních trendech.

Zdroj: TZ AMD
reklama
Nejnovější články
Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl
Nejen u nás jsou výsledky státních zakázek na software často změtí programů plných chyb. Své si užívají i v arizonských vězeních. Software ACIS by měl zajišťovat evidenci vězňů i doby jejich propouštění, místo pomoci ale spíše škodí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře