www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno
, , aktualita
Na Tchaj-wanu jsou o řadu hodin napřed, a tak vychází slíbené představení zásadních novinek na naše čtyři hodiny ranní zítřejšího dne. Dozvědět bychom se měli podrobnosti především o GPU Polaris a pak také nových APU Bristol Ridge.
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD již dříve upozornila na velkou událost, kterou chystá na zítřejší první červen, ale v pozvánce se vyhnula zmínce o Polarisech. Dnes firma potvrdila, že mezi prezentované produkty skutečně budou tato nová 14nm GPU patřit, a to vedle 7. generace APU známé jako Bristol Ridge.

Zítra ráno tak budeme mít už nové informace přinejmenším o kartě, která se objevila nedávno na události v Macau pod označením Radeon RX 480, ale bohužel zatím nelze očekávat jejich uvedení na trh. Až do 29. června bude platit informační embargo. Co se týče APU Bristol Ridge, ty by se mohly objevit již dříve, ale také jde o daleko méně zajímavé téma, neboť tato APU stále budou vycházet z architektury Bulldozer a půjde o 28nm čipy.

Pokud chcete, můžete si přivstat a od zítřejších 4 hodin sledovat živý stream z tiskové konference AMD.
reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Včera, aktualita, Jan Vítek