www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno
, , aktualita
Na Tchaj-wanu jsou o řadu hodin napřed, a tak vychází slíbené představení zásadních novinek na naše čtyři hodiny ranní zítřejšího dne. Dozvědět bychom se měli podrobnosti především o GPU Polaris a pak také nových APU Bristol Ridge.
reklama
Společnost AMD již dříve upozornila na velkou událost, kterou chystá na zítřejší první červen, ale v pozvánce se vyhnula zmínce o Polarisech. Dnes firma potvrdila, že mezi prezentované produkty skutečně budou tato nová 14nm GPU patřit, a to vedle 7. generace APU známé jako Bristol Ridge.

Zítra ráno tak budeme mít už nové informace přinejmenším o kartě, která se objevila nedávno na události v Macau pod označením Radeon RX 480, ale bohužel zatím nelze očekávat jejich uvedení na trh. Až do 29. června bude platit informační embargo. Co se týče APU Bristol Ridge, ty by se mohly objevit již dříve, ale také jde o daleko méně zajímavé téma, neboť tato APU stále budou vycházet z architektury Bulldozer a půjde o 28nm čipy.

Pokud chcete, můžete si přivstat a od zítřejších 4 hodin sledovat živý stream z tiskové konference AMD.
reklama
Nejnovější články
Yuneec Mantis Q, hlasem ovládaný kompaktní dron Yuneec Mantis Q, hlasem ovládaný kompaktní dron
Společnost Yuneec představila nový kompaktní dron Mantis Q. Ten umí nahrávat až 4K video a fotit do RAW formátu. Ve vzduchu vydrží přes půl hodiny a je možné jej ovládat i s pomocí hlasových příkazů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Enermax vylepšil vodní chlazení Liqtech TR4 II o RGB LED Enermax vylepšil vodní chlazení Liqtech TR4 II o RGB LED
Společnost Enermax aktualizovala své vodní chlazení Liqtech TR4 II. To je schopno uchladit i přetaktované procesory AMD Threadripper, neboť si má poradit až s 500W spotřebou. Novinkou je však RGB podsvícení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
SpaceX: Dragon s lidskou posádkou poletí v dubnu SpaceX: Dragon s lidskou posádkou poletí v dubnu
Vypadá to, že z dvojice firem SpaceX a Boeing má nyní ta první na dosah prvenství jako firma, která dokáže vyslat člověka do vesmíru, a to přímo na oběžnou dráhu. SpaceX to chce poprvé vyzkoušet v dubnu příštího roku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD vysvětluje taktovací funkci Precision Boost Overdrive AMD vysvětluje taktovací funkci Precision Boost Overdrive
Už jsme se jednou věnovali funkci Precision Boost Overdrive, kterou nabízejí procesory AMD Threadripper druhé generace, ovšem pouze okrajově. Nyní se ale na ni podíváme blíže, a to i díky nově zveřejněným materiálům. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
EVGA představila malou X299 Micro ATX 2 pro výkonné Intely EVGA představila malou X299 Micro ATX 2 pro výkonné Intely
EVGA se pochlubila novou deskou, která je určena pro zákazníky mající zájem o menší sestavu založenou na procesorech Intel pro patici LGA 2066. Jde tak o HEDT procesory včetně zatím nejvýkonnějšího 18jádrového modelu.
Včera, aktualita, Jan Vítek