www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno
, , aktualita
Na Tchaj-wanu jsou o řadu hodin napřed, a tak vychází slíbené představení zásadních novinek na naše čtyři hodiny ranní zítřejšího dne. Dozvědět bychom se měli podrobnosti především o GPU Polaris a pak také nových APU Bristol Ridge.reklama
Společnost AMD již dříve upozornila na velkou událost, kterou chystá na zítřejší první červen, ale v pozvánce se vyhnula zmínce o Polarisech. Dnes firma potvrdila, že mezi prezentované produkty skutečně budou tato nová 14nm GPU patřit, a to vedle 7. generace APU známé jako Bristol Ridge.

Zítra ráno tak budeme mít už nové informace přinejmenším o kartě, která se objevila nedávno na události v Macau pod označením Radeon RX 480, ale bohužel zatím nelze očekávat jejich uvedení na trh. Až do 29. června bude platit informační embargo. Co se týče APU Bristol Ridge, ty by se mohly objevit již dříve, ale také jde o daleko méně zajímavé téma, neboť tato APU stále budou vycházet z architektury Bulldozer a půjde o 28nm čipy.

Pokud chcete, můžete si přivstat a od zítřejších 4 hodin sledovat živý stream z tiskové konference AMD.
reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-7980XE s 18 jádry otestován Intel Core i9-7980XE s 18 jádry otestován
Očekávaný 18jádrový procesor Core i9-7980XE od Intelu se dočkal prvních testů ještě před svým oficiálním představením. Jde o nejlepší odpověď na nástup procesorů Threadripper, kterou má Intel připravenou. 
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EVGA Epower V: královské napájení pro grafické karty EVGA Epower V: královské napájení pro grafické karty
EVGA si připravila specialitku pro nenapravitelné hardwarové nadšence, kteří se snaží ze svých komponent mačkat maximum. Jedná se o kartu Epower V s výkonným 12+2fázovým napájením grafických karet.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Je možné přežít ve vesmíru bez zdrojů Země? Je možné přežít ve vesmíru bez zdrojů Země?
Stephen Petranek se ve své knize How We'll Live on Mars zabývá otázkou přežití lidí v nehostinném vesmíru daleko od ochrany a zdrojů Země. Je tak možné dlouhodobě přežít s tím, co lze získat jinde? 
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Nereferenční AMD RX Vega dorazí možná až v listopadu Nereferenční AMD RX Vega dorazí možná až v listopadu
Grafické karty AMD Radeon RX Vega rozhodně neudělaly díru do herního světa. Už sice konečně dorazily i na náš trh, ovšem ceny jsou vysoké a na nereferenční karty bez "fukarového chladiče" zatím nikde nenajdeme. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Intel investoval miliardu dolarů do AI společností Intel investoval miliardu dolarů do AI společností
Intel se rozhodl, že si vybuduje celý ekosystém pro umělou inteligenci (AI), do čehož hodlá mohutně investovat. Brian Krzanich (CEO) nám k tomu řekne, co tím jeho firma sleduje a koho všeho podporuje a už i podpořila.
Včera,  aktualita, Jan Vítek