www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno
, , aktualita
Na Tchaj-wanu jsou o řadu hodin napřed, a tak vychází slíbené představení zásadních novinek na naše čtyři hodiny ranní zítřejšího dne. Dozvědět bychom se měli podrobnosti především o GPU Polaris a pak také nových APU Bristol Ridge.
reklama
Společnost AMD již dříve upozornila na velkou událost, kterou chystá na zítřejší první červen, ale v pozvánce se vyhnula zmínce o Polarisech. Dnes firma potvrdila, že mezi prezentované produkty skutečně budou tato nová 14nm GPU patřit, a to vedle 7. generace APU známé jako Bristol Ridge.

Zítra ráno tak budeme mít už nové informace přinejmenším o kartě, která se objevila nedávno na události v Macau pod označením Radeon RX 480, ale bohužel zatím nelze očekávat jejich uvedení na trh. Až do 29. června bude platit informační embargo. Co se týče APU Bristol Ridge, ty by se mohly objevit již dříve, ale také jde o daleko méně zajímavé téma, neboť tato APU stále budou vycházet z architektury Bulldozer a půjde o 28nm čipy.

Pokud chcete, můžete si přivstat a od zítřejších 4 hodin sledovat živý stream z tiskové konference AMD.
reklama
Nejnovější články
Microsoft nabízí vysokou odměnu při hledání dalších chyb typu Meltdown a Spectre Microsoft nabízí vysokou odměnu při hledání dalších chyb typu Meltdown a Spectre
Exploity Meltdown a Spectre měly a ještě budou mít značné dopady na celý IT průmysl, do nichž by se odměna od Microsoftu mnohokrát schovala. Nicméně jde o slušný čtvrt milion dolarů, který Redmond nyní nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí externí box s Radeonem RX 580 Gigabyte nabízí externí box s Radeonem RX 580
Aktuálně jsou externí boxy vybavené desktopovými grafickými kartami velice zajímavé zboží, neboť mohou být paradoxně i levnější než samotné karty. Proto se vyplatí si všimnout i nového RX 580 Gaming Box od firmy Gigabyte.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI ukázalo kartu Gaming Storage do běžných PC pro velice rychlé úložiště MSI ukázalo kartu Gaming Storage do běžných PC pro velice rychlé úložiště
Společnost MSI je dobře známá pro své herní notebooky i PC, kde často používá úložná řešení zvaná Super RAID. Jde prostě o podporu více SSD zapojených v režimu striping a o tom samém je i karta Gaming Storage.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vesmírnému teleskopu Kepler se krátí čas, brzy dojde palivo Vesmírnému teleskopu Kepler se krátí čas, brzy dojde palivo
Díky zařízení Kepler Space Telescope bylo identifikováno už více než 2000 exoplanet a další bezpochyby na své objevení teprve čekají, neboť analýza dat ještě bude nějakou dobu trvat. Nicméně samotnému teleskopu dochází čas společně s palivem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Do Star Wars Battlefront 2 nakonec opravdu přichází mikrotransakce Do Star Wars Battlefront 2 nakonec opravdu přichází mikrotransakce
Dá se říci, že vody kolem hry Star Wars Battlefront II už konečně utichly a nyní je opět zčeří společnost Electronic Arts, která připravila přepracovaný systém mikrotransakcí i postupu ve hře. Co je nového?
Dnes, aktualita, Jan Vítek