www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD přináší vlastní značku paměťových modulů

AMD přináší vlastní značku paměťových modulů
, , aktualita
Společnost AMD se spojila s firmami Patriot a VisionTek a přináší do maloobchodů vlastní značku paměťových modulů pro desktopové počítače. Ty mají být pochopitelně velmi stabilní s platformami AMD, pak také zcela nepřekvapivě postrádají...
reklama
Společnost AMD se spojila s firmami Patriot a VisionTek a přináší do maloobchodů vlastní značku paměťových modulů pro desktopové počítače. Ty mají být pochopitelně velmi stabilní s platformami AMD, pak také zcela nepřekvapivě postrádají profily Intel XMP, ale namísto nich nabízí vysokorychlostní profily JEDEC či profily AMD Black Edition.

Nové paměti také mají pracovat se softwarem AMD Overdrive pro ladění systému, který dovolí nastavit různé parametry jako takt, napětí a časování. Společnost Patriot bude nepochybně tyto moduly pro AMD vyrábět a VisionTek má zase poskytnout své distribuční kanály.

Paměti budou k dispozici v kapacitách 2 GB, 4 GB a 8 GB, a to v kategoriích Entertainment, Performance a Radeon. Entertainment budou obsahovat 1333 a 1600MHz moduly určené pro slabší PC a HTPC, Performance nabídne pouze 1600MHz moduly s nízkými latencemi, přičemž ty budou dostupné v párech pro dvoukanálové systémy. Série Radeon poběží na 1866 MHz a AMD u ní slibuje testování pro specifické platformy, s nimiž bude zaručena 100% kompatibilita.

Zdroj: TZ AMD
reklama
Nejnovější články
Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI
Nejnovější domácí bezpečnostní kamera od Yi Technology přichází s vylepšeným systémem umělé inteligence, který by měl spolehlivěji rozpoznat osobu. Hlavním lákadlem bude i tentokrát atraktivní cena.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem
Závadné aplikace se nevyskytují jen na oficiálních obchodech s mobilními aplikacemi, ale také na obchodech pro desktopy. Na Microsoft Store se totiž objevilo hned 8 aplikací, které prováděly tajnou těžbu kryptoměn.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala
Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím
Společnost Logitech aktualizovala svou oblíbenu webkameru a připravila novou verzi C920s. Ta umí natáčet Full HD videosekvence a jak velí dnešní doba se zájmem o vyšší soukromí, má i krytku objektivu.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní
Chystaná verze internetového prohlížeče Opera R3 nabídne přepracované uživatelské rozhraní s možností přepínání mezi tmavým a světlým motivem. Integrována byla také peněženka pro kryptoměny.
16.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář