www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Raise the Game: hry zdarma k Radeonům

AMD Raise the Game: hry zdarma k Radeonům
, , aktualita
Společnost AMD si vedle akce na podporu prodeje procesorů Ryzen 7 a 9 připravila také Raise the Game pro grafické karty Radeon RX 5000. Ta se tak týká moderních Radeonů s čipy Navi a her Godfall a World of Warcraft: Shadowlands.
K oblíbeným
reklama
Zájemci o novou kartu z řad AMD Radeon RX 5000 si tak mohou rozšířit svou herní knihovnu především o titul Godfall, jehož kopii dostaneme ke kartě AMD Radeon RX 5700, RX 5600 i RX 5500, stejně jako k desktopovým či mobilním PC, které je obsahují. Nutné je pochopitelně to, abychom si daný hardware pořídili v obchodě, který s firmou AMD navázal příslušnou spolupráci, což u nás může být Alza, T.S.Bohemia, CZC.cz či AT Computers. Plné znění podmínek akce najdete zde
 
 
Godfall tak dostaneme ke všem verzím Radeonu RX 5000, ovšem pokud někdo bude chtít i World of Warcraft: Shadowlands, pak tento titul získají jen čerství majitelé karet či PC s kartami AMD Radeon RX 5700 XT, RX 5700 nebo RX 5600 XT.
 
Akce AMD Radeon Raise the Game byla odstartována včera odpoledne a potrvá až do 3. října tohoto roku, takže na rozmýšlení máme dost času a do té doby bychom už měli vědět i to, jak jsou na tom nové generace Radeonů a GeForce. Získané kupóny pro hry pak můžete uplatnit nejpozději do 7. listopadu. 
 
Godfall je chystaná exkluzivita založená na Unreal Engine 4 pro Playstation 5, která bude vedle toho i na PC, ovšem pouze v obchodě Epic Game Store. Optimalizovaná bude zvláště pro procesory Ryzen a karty Radeon, přičemž datum jejího vypuštění na trh ještě nebylo stanoveno. Jde o akční RPG zasazené do fantasy světa rozděleného na říše země, vody, vzduchu, ohně a duše, kde budeme mít za úkol jako člen skomírajícího řádu Knight's Order zabránit apokalypse, jak jinak. Tato hra se také označuje jako "looter-slasher", čili si prostě můžeme představit obdobu Shadow of Mordor.
 
Vedle toho tu máme World of Warcraft: Shadowlands, čili expanzi velice dobře známé online hry. Přijít by měla někdy v listopadu. 
 
Zdroj: AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity
Automobilce Tesla se daří a Elon Musk si může mnout ruce. Firma má za sebou už 5. ziskové čtvrtletí v řadě za sebou. Tentokrát by ke kladným číslům téměř nepotřebovala ani prodej emisních kreditů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede?
Radeon RX 6800 XT by se měl stát novým herním králem firmy AMD, pokud jde o karty s ještě rozumnou cenou, neboť nad ním bude ještě výkonnější verze. Nyní se už postupně ukazuje, jaký výkon lze čekat dle 3DMarku. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku
Test Passmark nás letos na jaře zaujal především tím, jak změnil váhu AVX 512 v jednovláknových testech. Mnozí za tím viděli snahu nadržovat Intelu. Jenomže nyní už ani to nepomohlo k jejich prvnímu místu. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader
NVIDIA možná musela nebo přímo sama se rozhodla zrušit nástup lepších verzí RTX 3080 a RTX 3070 s většími kapacitami paměti, ale znovu se nám tu objevuje zajímavá karta v podobě RTX 3070 Ti. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů