29.4.2019, Jan Vítek, aktualita

Očekáváme, že ještě než budou představeny grafické karty s čipy Navi, firma AMD vypustí na trh procesory Ryzen 3000. Ty by tak nyní už opravdu měly existovat ve finálním provedení a my můžeme očekávat nové a nové informace. Jako nyní. 

reklama
fajn | od: marek12 (49)  29.4.201913:37
Ak sa uvedené potvrdí, tak to bude pekné zlepšenie pre AMD a ak nastavia aj agresívne ceny, tak budú môcť ďalej po troške získavať trhový podiel. Ale aj pre Intel to bude niečo znamenať a teda prinajmenšom to, že min. ďalší rok ­/ale možno aj dva­/ nemusia byť v strese a s aktuálnou architektúrou, pri aktuálnom výkone a efektivite budú do bežného domáceho PC prostredia stále konkurencieschopní. V oblasti mobilných CPU to má Intel tiež dobre zabetónované, tam si môžu sedieť a nič nerobiť, naopak ­- zdá sa, že v oblasti veľkých CPU do serverov už pomaly môže začať panika :­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(4)
Re: fajn | od: Tech-boy.lukas (505)  29.4.201914:35
no já nevím ale do notebooku se bral vždy intel+amd­/nvidia, intel zobrazovadlo tam moho být leda pro plochu,já přepínání nemám tak jedu stále na radeonu. Mám to na práci né na hry. Takže si myslím že i tam by měl intel něco děla jinak mu bude amd svýma apu užírat trh
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(1)
Re: fajn | od: Pavel Matějka (603)  29.4.201916:32
Ano, budou konkurenceschopní ­- pokud podstatně zlevní. Ale toho se asi nijak brzo nedočkáme.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(2)
Re: fajn | od: XyM (168)  29.4.201917:59
Rozhdoně bude větši tlak na Intel, který bude IHMO držet ceny tam kde jsou a doufat, že je to přece AMD, že kdo si to koupí. A z teho plyne, že se snad mainstream probudí a začně taky AMD dávat do sestav, kde ve většině přpadu vidím, že lidi i přes lepší cenovou politiku AMD, volí radši Intel, i když by nakonec dosáhli výkonově stějně jako u Intelu. Snad. :­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.