www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Trinity mají přijít na trh 1. října

AMD Trinity mají přijít na trh 1. října
, , aktualita
Poslední zprávy hovořící o nových jednotkách APU (Accelerated Processing Unit) firmy AMD s označením Trinity sdělovaly, že namísto v srpnu se jich dočkáme až v říjnu. Tyto nezaručené informace se nakonec potvrdily, protože v srpnu opravdu...
K oblíbeným
reklama
Poslední zprávy hovořící o nových jednotkách APU (Accelerated Processing Unit) firmy AMD s označením Trinity sdělovaly, že namísto v srpnu se jich dočkáme až v říjnu. Tyto nezaručené informace se nakonec potvrdily, protože v srpnu opravdu žádné Trinity na trh nepřišly.
Dle serveru OCWorkbench bychom se nyní už tedy v souladu s předchozími informacemi mohli dočkat, a to rovnou 1. října. Tomu ostatně napovídají ostatní novinky týkající se základních desek se socketem FM2, pro něj budou AMD Trinity určeny. Příkladem budiž Gigabyte F2A85X-UP4. Ta právě nese nejnovější čipovou sadu AMD A85X, přičemž další možnosti jsou A75 a A55.

Prvního října má přijít celkem osm nových jednotek APU, a to konkrétně A10-5800K, A10-5700, A8-5600K, A8-5500, A6-5400K a A4-5300, Athlon X4 750K a Athlon X4 740. Vyráběny budou (či už spíš jsou) 32nm HKMG procesem ve firmě Globalfoundries a nabídnou až čtyři procesorová jádra x86-64 architektury Piledriver a grafická jádra řady Radeon HD 7000 s až 384 Stream procesory VLIW4. Bohužel tedy nejde o nejnovější grafickou architekturu CGN.

Zdroj: OCWorkbench
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře