www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec nabídne zelený 750W zdroj EarthWatts

Antec nabídne zelený 750W zdroj EarthWatts
, , aktualita
Společnost Antec si připravila nový napájecí zdroj ze série EarthWatts, který patří přesněji do série Green, což se snaží zdůraznit také svým metalickým zbarvením. S přesným označením EarthWatts EA-750 Green dokáže poskytnout nepřetržitý...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec si připravila nový napájecí zdroj ze série EarthWatts, který patří přesněji do série Green, což se snaží zdůraznit také svým metalickým zbarvením. S přesným označením EarthWatts EA-750 Green dokáže poskytnout nepřetržitý přísun výkonu o 750 W, a to až s 88% efektivitou (80Plus Bronze). Díky vysokému výkonu také nechybí ani certifikace Nvidia SLI a AMD CrossFireX.EA-750 splňuje požadavky standardu ATX12V v2.3, má aktivní PFC (Power Factor Correction), dále čtyři +12V větve, 135mm ventilátor se dvěma kuličkovými ložisky a střední doba mezi poruchami činí sto tisíc hodin. Pro bezpečí zdroje a připojených komponent poslouží standardní ochrany proti přepětí, nadproudu, zkratu, nadměrnému odběru, přehřátí a nechybí ani přepěťová ochrana u vstupu.

Novinka firmy Antec se zařadí po bok již dlouhá léta nabízených modelů této značky s cenovkou 130 USD a tříletou zárukou.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková