www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Antec přichází s 2.1kanálovým zvukovým systémem

Antec přichází s 2.1kanálovým zvukovým systémem
, , aktualita
Společnost Antec si připravila nový zvukový systém se 2.1 kanály. Ten dostal označení Soundscience Rockus 2.1 sound system a využívá technologii 3Dsst pro simulaci 3D zvuku. Dva satelity mají hliníkovou schrínku a pak tu je aktivní subwoofer...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec si připravila nový zvukový systém se 2.1 kanály. Ten dostal označení Soundscience Rockus 2.1 sound system a využívá technologii 3Dsst pro simulaci 3D zvuku.Dva satelity mají hliníkovou schrínku a pak tu je aktivní subwoofer s dálkovým ovladačem pro nastavení hlasitosti, zapnutí 3D efektu nebo hudebního režimu, ztišení zvuku a přepínání mezi digitálním a analogovým vstupem. Antec o svém novém systému prohlašuje, že je dobře vyvážený a univerzální.

Co se týče výkonu, pak satelity mají 25 W a subwoofer 100 W a frekvenční odezva je 10 - 20000 Hz. Cena byla stanovena na 250 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková