Antec uvádí nové verze ventilátorů True Quiet

Antec uvádí nové verze ventilátorů True Quiet
, , aktualita
Antec si připravil nové modely ventilátorů True Quiet a True Quiet Pro, které hned začíná dodávat na trh. Určeny jsou na místo skříňových ventilátorů a Antec by je pochopitelně nejraději viděl ve vlastních modelech. Pravdou ale je, že tato...
K oblíbeným
reklama
Antec si připravil nové modely ventilátorů True Quiet a True Quiet Pro, které hned začíná dodávat na trh. Určeny jsou na místo skříňových ventilátorů a Antec by je pochopitelně nejraději viděl ve vlastních modelech. Pravdou ale je, že tato firma o sobě v tomto ohledu v poslední době nedává moc vědět.

Modely True Quiet a True Quiet Pro slibují tichý provoz a silnější průtok vzduchu díky speciálnímu tvaru lopatek s rozšířenými konci. To ale dnes slibuje už každý druhý. Ventilátory stejné řady také představila již dříve, ovšem dnes je doplňují dva nové kousky, a to TrueQuiet Pro 120 White s bílými lopatkami a TrueQuiet 120 LED s červeným podsvícením. Nyní má tak Antec v nabídce tyto ventilátory se čtyřmi různými LED - zelenými, modrými, bílými a konečně červenými.

Ventilátory této řady a velikosti se otáčejí rychlostí 1000 RPM při hlučnosti 19,9 dB, průtoku vzduchu 35,8 CFM a spotřebe 1,44 W.

Zdroj: techPowerUp

Antec True Quiet 140 mm
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Antec True Quiet 120 mm
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková