www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec začal dodávat na trh zdroje HCP Platinum 1000W

Antec začal dodávat na trh zdroje HCP Platinum 1000W
, , aktualita
Společnost Antec si připravila své vůbec první zdroje, které s výkonem 1000 W dosahují vysoké efektivity zaštítěné certifikací 80 Plus Platinum. Jedná se o High Current Pro Platinum 1000W (HCP-1000) určené pro velmi výkonné a potenciálně...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec si připravila své vůbec první zdroje, které s výkonem 1000 W dosahují vysoké efektivity zaštítěné certifikací 80 Plus Platinum. Jedná se o High Current Pro Platinum 1000W (HCP-1000) určené pro velmi výkonné a potenciálně přetaktované sestavy. Antec slibuje, že jeho zdroj dosáhne účinnosti až 94 %, přičemž daná certifikace má zajistit, aby to bylo alespoň 89 % ve 20% až 100% zátěži.

Každá ze čtyř +12V větví v tomto zdroji nabídne až 40 A, o chlazení se postará 135mm teplotně řízený ventilátor s dvojitými kuličkovými ložisky a tento model také nabídne modulární kabeláž. Zde se uplatní jakési Stealth Wires, čili vodiče, které nemají být díky své tmavé izolaci ve skříni tak vidět. No budiž.

Zajímavější jsou ale tenké 8pinové konektory určené pro 16pinové zdířky, které jsou tak připraveny pro zapojení konektorů se 10, 12, 14 a 16 piny, prý někdy v budoucnu.

Model High Current Pro Platinum 1000W je nyní dostupný v evropských obchodech za cenu kolem 7300 Kč s daní a výrobce na něj poskytuje svou záruku Antec Quality.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková