reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AOC nabídne 27" LCD s připojením MHL k smartphonu

, , aktualita
AOC nabídne 27" LCD s připojením MHL k smartphonu
Společnost AOC přináší na trh nový 27" monitor řady myPlay, který je vybaven funkcí MHL, čili Mobile High-Definition Link. Díky ní můžeme k němu připojit chytrý telefon nebo jiné zařízení s operačním systémem Android a přehrávat si z něj...
AOC nabídne 27" LCD s připojením MHL k smartphonu
Společnost AOC přináší na trh nový 27" monitor řady myPlay, který je vybaven funkcí MHL, čili Mobile High-Definition Link. Díky ní můžeme k němu připojit chytrý telefon nebo jiné zařízení s operačním systémem Android a přehrávat si z něj třeba videa nebo nechat zobrazit cokoliv jiného a zároveň využít dobíjení. Podobnou funkci nabízí například také monitory IPS7 od LG Electronics.

Nový monitor dostal označení myPlay i2757Fm a chlubit se může panelem typu IPS s pozorovacími úhly 178°, který má ale bohužel pouze rozlišení Full HD. Dále nám nabídne jas 250 nit zajištěný podsvícením pomocí LED, odezvu 5 ms a statický kontrast 1000:1.

MHL nabídne možnost zobrazení videa i v 1080p včetně audia, a to přes rozhraní micro-USB/HDMI. Pro tyto účely je monitor vybaven také reproduktory a pro připojení dalších zařízení i portem USB. Pro připojení k počítači je k dispozici analogový D-Sub a dva HDMI. Pak tu je také software Screen+, s jehož pomocí lze rozdělit plochu až na čtyři samostatné panely, a funkce i-Menu umožní provádět nastavení pomocí myši.

Monitor myPlay i2757Fm je dostupný za 5200 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ MMD
reklama
reklama
reklama