www.svethardware.cz
>
>
>

AOC představuje nový herní LCD monitor V22 Verifino

AOC představuje nový herní LCD monitor V22 Verifino
, , aktualita
Společnost AOC představila nový herní monitor s úhlopříčkou displeje 21,6“, který nese název V22 Verifino. Společnost uvádí rozlišení displeje 1680 x 1050 pixelů a dynamický kontrastní poměr 100000:1. Jas je 300 cd/m2 a nechybí dva integrované...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOC představila nový herní monitor s úhlopříčkou displeje 21,6“, který nese název V22 Verifino. Společnost uvádí rozlišení displeje 1680 x 1050 pixelů a dynamický kontrastní poměr 100000:1. Jas je 300 cd/m2 a nechybí dva integrované 1,5W reproduktory a webová kamera. Na straně portů naleznete D-Sub a HDMI.Displej Verifino V22 má LED podsvícení. Cena bohužel není známá, společnost pouze označila monitor, že bude spadat do kategorie „affordable price“, tedy přijatelná cena.

Zdroj: AOC
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře