www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOC uvádí dva nové LCD monitory pro kanceláře

AOC uvádí dva nové LCD monitory pro kanceláře
, , aktualita
Společnost AOC, tradiční výrobce monitorů ještě z dob CRT, na trh po přenosném USB monitoru uvádí dva nové modely e2219Ph a e2336Pa vybavené 22" a 24" obrazovkami. Ty nabídnou již klasické rozlišení Full HD, tedy 1920 x 1080 a pozorovací...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOC, tradiční výrobce monitorů ještě z dob CRT, na trh po přenosném USB monitoru uvádí dva nové modely e2219Ph a e2336Pa vybavené 22" a 24" obrazovkami. Ty nabídnou již klasické rozlišení Full HD, tedy 1920 x 1080 a pozorovací úhly 170°/160°, takže půjde o TN. Díky nim si prý "obraz zachovává svůj jas při pohledu z téměř každé perspektivy", což raději nebudu komentovat.

Oba modely dále nabídnou odezvu 5 ms, stojan pro naklápění v rozsahu -5° až 20°, nastavení výšky (110 mm) a natáčení včetně funkce pivot. Model e2219Ph má typický kontrast 1000:1 (dynamicky 20 milionů ku 1) a prý poměr stran 16:10, což jaksi nekoresponduje s rozlišením a mělo by to být 16:9. Dále se dočkáme vstupů D-Sub, DVI i HDMI a integrovaných reproduktorů.

AOC e2436Pa lze přepnout z 16:9 i do režimu 5:4 (osobně bych spíše uvítal 4:3) a prostřednictvím softwaru Screen+ lze jeho displej rozdělit do čtyř nebo devíti ploch. Dále tu jsou porty D-Sub, DVI-D a také USB hub, respektive jeden USB konektor a dotyková tlačítka pro ovládání.

Ceny ještě nebyly stanoveny, přičemž E2436Pa se dostane na trh na konci listopadu a e2219Ph někdy v polovině prosince.

Zdroj: TZ AOC
reklama
Nejnovější články
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Včera, aktualita, Jan Vítek