www.svethardware.cz
>
>
>

AOpen a nová DVD vypalovačka

AOpen a nová DVD vypalovačka
, , aktualita
Společnost AOpen včera představila svou první DVD vypalovačku zvládající zápis na DVD±R média rychlostí 18x. Novinka nese modelové číslo DSW1812P a nabízí funkce typu „disk balancing system“ pro snížení vibrací a speciální vnitřní design,...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOpen včera představila svou první DVD vypalovačku zvládající zápis na DVD±R média rychlostí 18x. Novinka nese modelové číslo DSW1812P a nabízí funkce typu „disk balancing system“ pro snížení vibrací a speciální vnitřní design, díky kterému se otvírá a zavírá mnohem tišeji, než předchozí mechaniky.


Dále zvládá tato vypalovačka média DVD-RAM rychlostí 12x a dvouvrstvé DVD±R rychlostí 8x. Společnost AOpen neodhalila dostupnost ani přibližnou cenu nové mechaniky.

Zdroj: reghardware
reklama
Nejnovější články
ZOTAC nabídnes minipočítač ZBOX s Xeonem a grafikou Quadro ZOTAC nabídnes minipočítač ZBOX s Xeonem a grafikou Quadro
V malém provedení se na trh chystají počítače ZBOX QX Series, které jsou vybaveny hardwarem pro pracovní stanice. Ten bude založen na procesorech Intel Xeon a grafických kartách NVIDIA Quadro s až 16 GB paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
Google potvrdil, že bude muset odstřihnout budoucí telefony Huawei od většiny svých služeb. Na stávajících telefonech ovšem bude Play Store fungovat i nadále. Své kroky potvrdil také Qualcomm a Intel. Doplněno.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HP koupil superpočítačového specialistu Cray HP koupil superpočítačového specialistu Cray
Společnost Hewlett-Packard ukořistila firmu, jejíž jméno je synonymem pro superpočítače. Však na platformách Cray vznikají ty nejvýkonnější systémy dneška a chystají se také vůbec první, které otevřou éru exaFLOPS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto
Téměř 113 tisíc hackerů není nadšeno z událostí posledních dnů. Jejich účty na fóru Ogusers.com totiž bylo hacknuty a nyní se sami stali terči těch samých útoků, které zkouší na mnoho jiných obětí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma
Společnost Ubisoft se rozhodla nás potěšit hrou zdarma, a to konkrétně titulem Steep, který si můžeme na její platformě "vyzvednout" do středy. Tentokrát budou potěšeni fanoušci extrémních zimních sportů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek