www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOpen hlásí kompatibilitu s Win XP MCE 2005

, , aktualita
Barebony XC Cube, které vyrábí společnost AOpen, jsou určeny všem uživatelům, kteří od počítače požadují v první řadě mutimediální funkce a domácí zábavu. Nyní výrobce ohlašuje, že jsou řady EZ, EY, EX i EA založené na čipových sadách i915G...
K oblíbeným
reklama
Barebony XC Cube, které vyrábí společnost AOpen, jsou určeny všem uživatelům, kteří od počítače požadují v první řadě mutimediální funkce a domácí zábavu. Nyní výrobce ohlašuje, že jsou řady EZ, EY, EX i EA založené na čipových sadách i915G nebo SiS 661 plně kompatibilní s nejnovějšími Windows XP Media Center Edition 2005. Série EA jako jediná řada XC Cube navíc umožňuje díky vakuovému fluorescentnímu displeji kontrolovat stav systému bez použití monitoru.
reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek