www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AOpen přichází s novým miniPC Duo MP945-VDR

AOpen přichází s novým miniPC Duo MP945-VDR
, , aktualita
Společnost AOpen, již známe především jako výrobce základních desek, počítačových skříní a dalších komponent, přišla se svým nejnovějším miniaturním počítačem. Ten se jmenuje MP945-VDR a podporuje procesory Intel Core 2 Duo na čipové sadě...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOpen, již známe především jako výrobce základních desek, počítačových skříní a dalších komponent, přišla se svým nejnovějším miniaturním počítačem. Ten se jmenuje MP945-VDR a podporuje procesory Intel Core 2 Duo na čipové sadě Intel 945GB Express a ICH7M-DH.Mimo ty budete moci využít až 4GB pamětí DDR2 v provedení SODIMM a dual-channel konfiguraci, dále rozhraní jako DVI, IEEE1394 FireWire, šest USB 2.0 portů (dva na desce), volitelně bezdrátové rozhraní 802.11b/g a další běžné konektory. MiniPC má poskytnout nízkou hlučnost 26dB(A), takže by snad nemělo tolik rušit při poslouchání hudby a sledování videa. Pro tyto účely jistě využijete digitální S/PDIF výstup a 5.1 kanálový zvuk. Pro čtení a ukládání dat tu máme DVD±RW a 2,5" pevný disk s rozhraním SATA 3Gb/s.

A nakonec nechybí ani IR senzor pro dodávaný dálkový ovladač s certifikaci pro Windows XP MCE a Intel Viiv.

Zdroj: AOpen
reklama
Nejnovější články
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek15 komentářů