www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AOpen přichází s novým miniPC Duo MP945-VDR

AOpen přichází s novým miniPC Duo MP945-VDR
, , aktualita
Společnost AOpen, již známe především jako výrobce základních desek, počítačových skříní a dalších komponent, přišla se svým nejnovějším miniaturním počítačem. Ten se jmenuje MP945-VDR a podporuje procesory Intel Core 2 Duo na čipové sadě...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOpen, již známe především jako výrobce základních desek, počítačových skříní a dalších komponent, přišla se svým nejnovějším miniaturním počítačem. Ten se jmenuje MP945-VDR a podporuje procesory Intel Core 2 Duo na čipové sadě Intel 945GB Express a ICH7M-DH.Mimo ty budete moci využít až 4GB pamětí DDR2 v provedení SODIMM a dual-channel konfiguraci, dále rozhraní jako DVI, IEEE1394 FireWire, šest USB 2.0 portů (dva na desce), volitelně bezdrátové rozhraní 802.11b/g a další běžné konektory. MiniPC má poskytnout nízkou hlučnost 26dB(A), takže by snad nemělo tolik rušit při poslouchání hudby a sledování videa. Pro tyto účely jistě využijete digitální S/PDIF výstup a 5.1 kanálový zvuk. Pro čtení a ukládání dat tu máme DVD±RW a 2,5" pevný disk s rozhraním SATA 3Gb/s.

A nakonec nechybí ani IR senzor pro dodávaný dálkový ovladač s certifikaci pro Windows XP MCE a Intel Viiv.

Zdroj: AOpen
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů