www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AOpen připravil nové barebone PC XC Encore OE700

AOpen připravil nové barebone PC XC Encore OE700
, , aktualita
Společnost AOpen si na nás nachystala nový barebone pod označením XC Encore OE700, který si můžeme, respektive musíme sami osadit kompatibilním procesorem, pamětí a pevným diskem či SSD. PC má rozměry 106 x 200 x 321 mm a obsahuje základní...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOpen si na nás nachystala nový barebone pod označením XC Encore OE700, který si můžeme, respektive musíme sami osadit kompatibilním procesorem, pamětí a pevným diskem či SSD.PC má rozměry 106 x 200 x 321 mm a obsahuje základní desku založenou na čipové sadě Intel GM45 s podporou procesorů Intel Core 2 Duo. K dispozici je integrovaný grafický čip GMA X4500 s výstupy na DVI-D a HDMI. O zvuk se zde postará 7.1kanálové HD audio, připojení k Ethernetu je gigabitové a samozřejmostí jsou porty SATA. Vepředu se setkáme s LED displejem a slotovou DVD vypalovací mechanikou.

Zdroj: TCMagazine
reklama
Nejnovější články
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat
V posledních měsících jsme si zvykli na to, že ceny pamětí NAND Flash a DRAM, respektive výsledných produktů na nich založených, postupně vytrvale klesají. Nyní se už ale objevil hlas, který varuje před jejich opětovným růstem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek