www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AOpen připravil nové barebone PC XC Encore OE700

AOpen připravil nové barebone PC XC Encore OE700
, , aktualita
Společnost AOpen si na nás nachystala nový barebone pod označením XC Encore OE700, který si můžeme, respektive musíme sami osadit kompatibilním procesorem, pamětí a pevným diskem či SSD. PC má rozměry 106 x 200 x 321 mm a obsahuje základní...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOpen si na nás nachystala nový barebone pod označením XC Encore OE700, který si můžeme, respektive musíme sami osadit kompatibilním procesorem, pamětí a pevným diskem či SSD.PC má rozměry 106 x 200 x 321 mm a obsahuje základní desku založenou na čipové sadě Intel GM45 s podporou procesorů Intel Core 2 Duo. K dispozici je integrovaný grafický čip GMA X4500 s výstupy na DVI-D a HDMI. O zvuk se zde postará 7.1kanálové HD audio, připojení k Ethernetu je gigabitové a samozřejmostí jsou porty SATA. Vepředu se setkáme s LED displejem a slotovou DVD vypalovací mechanikou.

Zdroj: TCMagazine
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek