www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOpen vypouští nové skříně Nagas G3, G5 a G6

AOpen vypouští nové skříně Nagas G3, G5 a G6
, , aktualita
Společnost AOpen si pro majitele herních sestav připravila novou rodinu počítačových skříní Nagas, jež obsahuje tři modely - kompaktní G3 a pak G5 a G6 pro desky ATX. Nejvyšším modelem je tedy i dle označení G6 se svým předním panelem z...
K oblíbeným
reklama
Společnost AOpen si pro majitele herních sestav připravila novou rodinu počítačových skříní Nagas, jež obsahuje tři modely - kompaktní G3 a pak G5 a G6 pro desky ATX. Nejvyšším modelem je tedy i dle označení G6 se svým předním panelem z perforovaného plechu, černě zbarveným vnitřkem i vnějškem, devíti 5,25" pozicemi, postranními držáky myši a headsetu a I/O panelem s porty pro audio, USB a eSATA.Dále má ve výbavě boční okno, odnímatelnou šachtu pro 3,5" disky se 120mm ventilátorem, zadní ventilátor stejné velikosti a další dva nahoře. Pokud se rozhodnete sestavu vybavit vodním chlazením, pak pro to jsou tu připraveny otvory (pro vedení hadiček).

Skříň G5 má také přední panel s perforovanými plechy i otvory pro hadičky, může hostit až čtyři 120mm ventilátory, má také vepředu konektory pro audio, USB a SATA a k tomu tři externí pozice pro 5,25" mechaniky.

Nakonec tu je G3 pro desky Micro ATX se stejnými I/O konektory vepředu, jednou 5,25" a třemi 3,5" pozicemi, které mají zabudované protivibrační podložky. Chlazení zajišťují dva 80mm ventilátory a dovnitř se vejdou grafické karty maximálně 10,5" dlouhé.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek