www.svethardware.cz
>
>
>
>

Apacer přichází s externím USB 3.0 diskem

Apacer přichází s externím USB 3.0 diskem
, , aktualita
Asijský výrobce Apacer nedávno ohlásil svou novinku v podobě externího disku. Dostal označení AC230 a k počítači ho připojíte pomocí moderního rozhraní USB 3.0 nebo staršího USB 2.0. Jeho velikost je 2,5“. Rychlost čtení je 92 MB/s a zápisu...
K oblíbeným
reklama
Asijský výrobce Apacer nedávno ohlásil svou novinku v podobě externího disku. Dostal označení AC230 a k počítači ho připojíte pomocí moderního rozhraní USB 3.0 nebo staršího USB 2.0. Jeho velikost je 2,5“. Rychlost čtení je 92 MB/s a zápisu 85 MB/s.Jednotka má rozměry 124 x 80 x 14 mm. Najdeme zde dvoubarevný LED systém signalizující právě používané rozhraní (USB 3.0 nebo USB 2.0). Vyrovnávací paměť má kapacitu 8 MB. Disk pracuje rychlostí 5400 RPM a má funkci „one-touch backup“ (snadné zálohování, software PCClone Xlite je přibalen k disku). Jistě také potěší funkce snižující spotřebu disku, když není zrovna vytížen.

Apacer AC230 bude k dostání v několika variantách. Konkrétně se jedná o provedení s kapacitou 500 GB, 640 GB a 750 GB.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek