www.svethardware.cz
>
>
>

Apple nyní podporuje neoficiální servisy jeho produktů i v Evropě

Apple nyní podporuje neoficiální servisy jeho produktů i v Evropě
, , aktualita
Společnost Apple je známá tím, že opravy jejích produktů jsou často komplikované a drahé, neboť byly oficiálně dostupné jen v oficiálních (příp. partnerských) servisech. Nově ale rozšiřuje jeho Independent Repair Provider Program i do Evropy.
K oblíbeným
reklama
Produkty společnosti Apple jsou známy tím, že rozhodně nepatří mezi nejlevnější. Hodně drahé jsou i opravy, neboť neoficiální servisy nemají přístup ke všem originálním součástkám a ty neoriginální pak mohou působit problémy, kvůli kterým si to Apple už nejednou slízl (např. zamčením telefonu, který detekoval nepravé komponenty). To se ale postupně mění a na podzim loňského roku představil Independent Repair Provider Program. Do něj se mohou přihlásit i neoriginální servisy, které dostanou přístup k návodům pro opravy a originálním náhradním součástkám.
 
Apple logo
 
Od té doby se v USA do programu zapojilo okolo 140 společností, které své služby nabízí v 700 různých lokacích. Nyní se ale program rozšiřuje dál a produkty Applu budou moci opravovat i neoficiální servisy v Kanadě a 32 zemích v Evropě. Členství v programu je bezplatné, což platí i o školeních. Prozatím se program týká telefonů iPhone.
 
Zdroj: apple.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Vermeer se ukázal: vzorek Ryzen 9 4950X/5950X s takty až 4,8 GHz AMD Vermeer se ukázal: vzorek Ryzen 9 4950X/5950X s takty až 4,8 GHz
Igor Wallossek se podělil o nové informace o chystaných procesorech generace Zen 3 a konkrétně o modelech Ryzen. Objevily se totiž inženýrské vzorky, které ukazují na turbo až 4,8 GHz. A to může být časem jen vyšší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel potvrzuje, Tiger Lake dorazí za necelý měsíc, promluví i Raja Koduri Intel potvrzuje, Tiger Lake dorazí za necelý měsíc, promluví i Raja Koduri
Vypuštění či alespoň představení procesorů Tiger Lake na začátku září bylo očekávané, ale dosud ne potvrzené. Nyní tu už ale máme přímo od Intelu potvrzení, že pozvánky pro média na blížící se virtuální událost se opravdu týkají těchto CPU. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další oběť ransomwaru od Maze s 10 TB ukradených dat: Canon USA Další oběť ransomwaru od Maze s 10 TB ukradených dat: Canon USA
Společnost Canon má teď trochu těžké období. Ze serverů cloudové služby image.canon kvůli chybě zmizely fotky uživatelů, nyní je celé její americké zastoupení terčem útoku vyděračského softwaru, tzv. ransomwaru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nimbus počítá s SSD ExaDrive s kapacitami až 400 TB Nimbus počítá s SSD ExaDrive s kapacitami až 400 TB
Společnost Nimbus vyrábí SSD s obrovskými kapacitami. Její ExaDrive nabídne kapacity 50 TB i 100 TB, nicméně zástupci společnosti se nechali slyšet, že do budoucna počítají i s kapacitami 200 TB a dokonce i 400 TB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon? NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon?
NVIDIA si pro nás připravila vylepšenou technologii DLSS 2.0, která má za úkol v konečném důsledku zajistit vyšší výkon při vysoce kvalitním zobrazení. My se nyní podíváme na to, jak funguje v praxi.
Dnes, recenze, Jan Vítek8 komentářů