reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Apple oznámil keynote Peek performance na 8. března

, , aktualita
Apple oznámil keynote Peek performance na 8. března
Už za pár dní, v úterý 8. března, se bude konat jarní keynote společnosti Apple. Ta nese název Peek performance a očekávat můžeme nejspíše 5G verzi iPhone SE, nový tablet a pravděpodobně také výkonnější procesor M2.
Apple oznámil keynote Peek performance na 8. března
Apple mívá obvykle dvě nebo tři produktové keynote ročně, na kterých představuje své hardwarové novinky. Vedle té nejočekávanější v září, kde se objevují iPhony, tu máme občas říjnovou a také jarní v březnu. Ta letošní se bude jmenovat Peek performance a bude se konat 8. března v 19:00 našeho času. Nezodpovězenou otázkou je pochopitelně to, jaké produkty zde budou představeny. Pochopitelně na veřejnost pronikly různé "rumors", takže máme pravděpodobnou představu, co by to mohlo být.
 
Apple Peek Performance
 
Asi nejjistější novinkou, o které se mluví už hodně dlouho, by měla být 5G varianta levného telefonu iPhone SE. Ten si patrně zachová původní design s velkými rámečky, 4,7" displejem a Touch ID. Má však dostat velmi výkonný procesor A15 Bionic, s tím i již zmíněnou podporu 5G a hovoří se také o lepším fotoaparátu. Zmiňována je i nová generace tabletu iPad Air, která by ve verzi Cellular měla dostat podporu 5G. Předpokládá se uvedení nové generace procesoru Apple M2, který by se mohl objevit v notebooku MacBook Air s aktualizovaným designem. Kolik z toho bude pravda, to uvidíme za 4 dny.
 


reklama
reklama
reklama