www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Apple přestal prodávat audio produkty Bose, Sonos a Logitech, chystá vlastní?

Apple přestal prodávat audio produkty Bose, Sonos a Logitech, chystá vlastní?
, , aktualita
Společnost Apple potichu přestala prodávat audio produkty společností Bose, Sonos a Logitech. Ty byly k dispozici přímo přes oficiální stránky společnosti, ale už je tu nenajdete. Chystá Apple vlastní produkty?
K oblíbeným
reklama
I když to může mnohé překvapit, Apple na svých oficiálních stránkách prodává nejen své vlastní produkty, ale také produkty jiných značek. Např. vedle svých vlastní opravdu velmi drahých klávesnic pro iPady prodává i o něco levnější (ale stále hodně drahé) klávesnice Logitechu. Podobně se to týká i dotykového pera a donedávna se to týkalo i audio produktů, kdy byly v nabídce různá sluchátka od Bose, Sonos a Logitechu. Ta ale nedávno zmizela z nabídky a na stránky těchto produktů se už nedostanete.
 
Apple iPhone 12 keynote
 
Podobně tak tyto produkty měly zmizet i z kamenných obchodů Applu. Není divu, že na to zareagovaly i hodnoty akcií těchto společností, Sonos šel dolů o 6,5 %, Logitech pak o 5,6 % (ten se ale už ve čtvrtečním obchodování začal zvedat). To vše napovídá tomu, že dlouho očekávaná náhlavní sluchátka společnosti Apple se objeví co nevidět. Měla by se také objevit malá verze chytrého reproduktoru HomePod, takže není divu, že Apple už nechce prodávat konkurenční řešení. Je velmi pravděpodobné, že se tyto novinky objeví 13. října, kdy se má konat další keynote společnosti Apple. Tam jsou očekávány i nové iPhony 12. Keynote už byla pod sloganem "Hi, Speed" oficiálně potvrzena samotnou společností Apple.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity
Automobilce Tesla se daří a Elon Musk si může mnout ruce. Firma má za sebou už 5. ziskové čtvrtletí v řadě za sebou. Tentokrát by ke kladným číslům téměř nepotřebovala ani prodej emisních kreditů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede?
Radeon RX 6800 XT by se měl stát novým herním králem firmy AMD, pokud jde o karty s ještě rozumnou cenou, neboť nad ním bude ještě výkonnější verze. Nyní se už postupně ukazuje, jaký výkon lze čekat dle 3DMarku. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku
Test Passmark nás letos na jaře zaujal především tím, jak změnil váhu AVX 512 v jednovláknových testech. Mnozí za tím viděli snahu nadržovat Intelu. Jenomže nyní už ani to nepomohlo k jejich prvnímu místu. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader
NVIDIA možná musela nebo přímo sama se rozhodla zrušit nástup lepších verzí RTX 3080 a RTX 3070 s většími kapacitami paměti, ale znovu se nám tu objevuje zajímavá karta v podobě RTX 3070 Ti. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů