www.svethardware.cz
>
>
>
>

Apple se chystá na Fitness+, prodává jóga kostky i podložky

Apple se chystá na Fitness+, prodává jóga kostky i podložky
, , aktualita
Společnost Apple na některých trzích už brzy spustí službu Fitness+ s cvičícími programy nabízení přes předplatné. Připravuje se na to i obchod s příslušenstvím, kde se objevily podložky i jóga kostky.
K oblíbeným
reklama
Už za pár dní, 14. prosince 2020, bude spuštěna nová služba Apple Fitness+. Jde o službu nabízenou přes předplatné za $9,99 měsíčně, případně $79,99 ročně, což poplatek sníží na $6,67 za měsíc. Uživatelé zde najdou nejrůznější cvičební programy pro různé cíle, kterých chce člověk dosáhnout. Vše se propojuje i s produkty Apple, jako jsou např. chytré hodinky Apple Watch. Díky tomu lze měřit uživatelův pokrok v rámci doby. Aby Apple pokryl co nejvíce produktů, nabízí uživatelům nově i prostředky ke cvičení.
 
Apple Manduka podložka
 
V jeho obchodu tak lze nyní nalézt i jóga podložky na cvičení. Manduka eKOlite Yoga Mat je 4mm podložka za $77,95, druhou v nabídce je pak tlustší podložka Manduka 6 mm Performance Yoga Mat za $119,95. Výčet zakončuje korková jóga kostka Manduka Cork Yoga Block za $19,95. Apple tak opět ukazuje, jak je schopen rozšiřovat portfolio svých služeb přes předplatná a výrobků, které prodává. Jak to vidíte vy, vidíte ve službě Fitness+ smysl a uvítali byste ji i v ČR? Pro zajímavost, odobné služby nabízí i společnosti Fitbit nebo Peloton.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD představilo kartu Radeon RX 6700 XT, jaký má výkon? AMD představilo kartu Radeon RX 6700 XT, jaký má výkon?
Společnost AMD se konečně odhodlala alespoň představit další grafickou kartu z řady Radeonů RX 6000. Jedná se o model Radeon RX 6700 XT, čili nástupce dobře známého RX 5700 XT s čipem Navi 10. Tentokrát to bude Navi 22. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl
Těžba kryptoměn je dnes lákavá pro mnoho lidí stejně jako obchodování s nimi. Programátor Yifan Gu zkusil, zda by něco takového bylo možné i na novém procesoru Apple M1. A možné to opravdu je.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala